Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexia után hogy jöhetnék...

Anorexia után hogy jöhetnék helyre, hogy normálisan tudjak enni és fogyni?

Figyelt kérdés

17/l

165cm 58kg

Az anorexia után felhíztam 58kg-ra. Szeretnék fogyni 50kg-ra(akkor éreztem magam normálisan vékonynak így ahogy gyógyultan ki)

De nem tudok fogyni már:( párolt halat-csirkét-zöldségeket eszek, tojást, sonkát(pulyka és csirke) főzelékeket habarás nélkül, leveseket tészta nélkül, semmi édesség meg a többi. Ha mégis elgyengülök pár szem paleo keksz.(én csinálom ugyhogy tudom mikből áll össze) futok is. De nem megy le. A ch már így is nagyon kevés( olyan 30-40g között van de csak akkor ha sok párolt zöldséget eszek, a kalóriám meg 1000-1100 között van.


2015. aug. 13. 11:21
 1/2 anonim válasza:
100%

Épp az lehet a probléma, hogy még mindig keveset eszel, anorexia közben amúgy is súlyosan lelassul az anyagcsere, de az 1000 kalóriás étrend is túl kevés. Egyél egy nap minimum 1400 kalóriát, lehetőleg minél több fehérjével, de a szénhidráton se ártana emelni, mert a 30 gramm valami nevetségesen kevés. Emellett pedig kezdj el sportolni, ha még nem tetted meg. És minden nap igyál meg legalább 3 liter vizet. Ha nem is két nap múlva, de meglesz az eredménye.


(Tudom, miről beszélek, ugyanez a magasság, a súly és a sztori :D azért ez már nem semmi)

2015. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:)) megpróbálom emelni de nem bizti hogy sikerül, mert fájni szokott a pocim evés után és sokszor nem is tudok onnantól enni.

Azt írtam hogy futok

2015. aug. 13. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!