Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30-40g ch-t fogyasztok minden...

30-40g ch-t fogyasztok minden nap és nem fogyok, miért?

Figyelt kérdés

Fogyókúra előtt se voltam duci, normális alkatú. Nem híztam könnyen. De mégis szertenék fogyni 5kg-t. A helyzet az, hogy nem fogyok. Vastaf a combom egy kicsit azért szeretnék fogyni. 1300kcal eszek és sportolok hozzá. Napi 30-40g ch mellett sem fogyok:(


16/l

167cm 56kg


2015. aug. 15. 09:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Persze nem írtad mióta csinálod. Nem két nap alatt fog megindulni. Csináld ezt egy hónapig és utána nézd meg. Az hogy a combod vastag, tök mindegy, lehet onnan fog lejönni legutoljára. + ha most kezdtél el sportolni izmot is felszedhetsz, aminek persze tömege van.
2015. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De, első, kell, nem sokat számít a külső hőmérséklet, ezt elég sokan tapasztaljuk életünkben... Te talán feleannyit eszel nyáron hasonló aktivitás mellett? Ha igen, ez fura, a legtöbben nem ezt tesszük.

Ebben a rekkenő hőségben meg se moccanva, hanem muszáj, is kell nekem vagy 2000 kcal, bár a gyümölcsszezon miatt 2800-on éltem egy ideig. Nem hízom ennyitől... 1300? Elgyengülnék egy alkalmi sétán is. De ha kibírnám, fogynék, mint a parancsolat, viszont nekem egyrészt bizonyára OK az anyagcserém, másrészt kövérebb vagyok, mint a kérdező.

Mindazonáltal 1300 kcal nem sok, főleg sport mellett...


Sajna nem tudom, mi lehet a gond, de 2 tippem van.


1. Még csak rövid idő telt el, türelemre van szükség. az izomnövekedés szinte semmi nem lehet, az lassan megy, főleg deficitben nem reális, de a testsúly eleve bármikor változhat 1-2 kilót, elég könnyedén.


2. Nagyon kicsi a felesleg, ha van egyáltalán, ilyenkor sokunknak már igen nehéz... Attól még a kalóriadeficitnek hatnia kell, de azért a test igyekszik nem alámenni a megfelelő súlynak s bizonyára inkább lelassítja az anyagcserét, mintsem ez megtörténjen.

2015. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!