Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vége a fogyókúrámnak? Mit...

Vége a fogyókúrámnak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Itt vannak a képek. Januárban kezdtem el fogyózni, ez lett az eredmény. Kb: -6 kiló. Még vannak, akik azt mondják, hogy kövér vagyok, vannak akik szerint "gebe".

Akkor melyik? A csípőmön még mindíg van felesleg, de az nem akar lemenni. Most jön a jobb idő, megyek futni.

Ez mindegy is, csak kérlek mondjátok meg kell-e még fogynom? Mert kb: 2 hete abbahagytam, és most azt mondják kövér vagyok.

[link]


[link]


Próbáltam úgy öltözni, hogy látszódjon az alakom. Főleg a csípőm. (mielőtt vki a ruhát kritizálná.)

Nem szeretnék bunkó válaszokat, attól kíméljetek. Az IGAZAT, de normálisan, légyszíves.


2010. márc. 9. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon csinos vagy.Pont jó.Pedig én lány vagyok,akár kritizálhatnálak is,de tényleg jól nézel ki.Mondjuk egy fiú biztosan más szemmel néz.
2010. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
89%
Tökéletesen nézel ki, irigyellek. Ha jól érzed magad a bőrődben, ne foglalkozz mások véleményével.
2010. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintme jól nézel ki,nem kell fogynod már..gebe sem vagy,inkább csinos:) Gratulálok az eredményedhez:)
2010. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mostmár jó volt, tetszettem is magamnak, de elbizonytalanítottak. Azt hittem, hogy csak nekem lett látványos, és megint elkezdtem a régi ruháimat hordani. Mostanában felvettem szűkebbet is, de most nem merem.

Köszönöm a válaszaitokat.

2010. márc. 9. 14:02
 5/19 A kérdező kommentje:

pl: ezen a nadrágon is látszik, h kicsit bő, szóval ilyeneket. Jaj, ezt jól megírtam.

Egyébként, ezt elfelejtettem: 163/52 vagyok most.

2010. márc. 9. 14:05
 6/19 anonim válasza:
81%

Csinos.pont,jó nem kell se fogynod,se híznod,próbáld megtartani ezt a súlyt,alakot.:)Ez a véleményem.

16L

2010. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem kell fogynod -se a képek alapján, se a leírt paraméterek (163 cm, 52 kg) alapján. Sőt, ha 55 kg lennél, akkor is tökéletes lenne a súlyod. Akik azt mondják, hogy kövér vagy, azoknak szemüveg kellene.
2010. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A stílusom? Ez nem a stílusom, csak azért vettem fel ezeket, hogy lehessen látni az alakomat. A nadrág régi, fogyás előtti, a felső, egy egyszerű ing.

Hát, ja a pc. Még annó 15 évesen volt annyi eszem, hogy megcsináltattam. Most már nem hordok olyan ruhát, amiben látszana, úgy gondoltam maradhat. A páromnak is tetszik, ez is közrejátszott.

Mégegyszer köszönöm.

2010. márc. 9. 14:26
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
szia! szerintem is nagyon jó az alakod, nem kell fogynod :)
2010. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem csak az irigyek mondják, h kövér vagy. Egyáltalán nem vagy az. Meg az is lehet, hogy megszokásból mondják, nem akarják észrevenni a változást, és csak bántanak.

Nyugodtan hordj szűk cuccot. Annál is inkább, mert a bő mindenkit kövérít. Az "ápol és eltakar" egyáltalán nem igaz, mert csak ront a helyzeten.

2010. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!