Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés (kocogás) után mit...

Edzés (kocogás) után mit lehet/kell enni? És mennyi idővel utána?

Figyelt kérdés
Célom a fogyás,szépen haladok,viszont efelől elég tudatélan vagyok,eddig főleg hust ettem utána kb egy fél orával,vagy túrót. Viszont most azt a "fülest" kaptam,hogy szénhidrátot kellene,mi az igazság?
2010. márc. 9. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


A leghatásosabb az, ha este futsz és később már nem eszel.

Ha mégis, akkor csirkemellt, valamint halat javaslok.


Tapasztalat.

2010. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Az a probléma,hogy nem lakok túl biztonságos környéken,ezért inkább délután járok mikor még világos van.. csirkemellet kajáltam eddig utána
2010. márc. 9. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Szénhidrátot semmiképp nem kell utána enni.

Előtte még érteném, lenne energiád. De utána minek? A csirke jó, de egyél hozzá növényeket.

2010. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
TOJÁS!!! abban minden tápanyag megvan és emellett nem hízlal... én arra szavazok :)
2010. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szénhidrátot maximum szőlőcukor formájában kell a kiürült glikogénraktárak újratöltésére. Hogy mennyit, azt nem tudom, most nézek utána én is.
2010. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!