Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a hátamon...

Miért van az, hogy a hátamon a jobb oldalon több a zsír, mint a bal oldalon? A jobb oldalon sokkal jobban látszik a "hurka" és nagyon zavaró.

Figyelt kérdés
Nem vagyok gerincproblémás. Zavar, hogy nem egyenletesen hízok. Mit tudnék ezzel tenni, illetve hogy tudom eltávolítani a hátamon lévő zsírt? Elkezdtem (igaz csak 3 napja) 45 percet szobabicajozni, guggolni és felülésezni, remélem ez segít. Kérlek, adjatok tanácsokat.

2015. aug. 19. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
És tudtad, hogy a füleid mérete sem egyforma? Mivel az emberi tesz nem szimmetrikus ne lepődj meg az ilyen dolgokon. Az egész hátadról el kellene távolítani a zsírt. :D
2015. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ember nem szimmetrikus, az is lehet hogy az egyik oldalaton több az izom, mint a másikon és emiatt tűnik nagyobbnak.


Helyi zsírégetés nincsen, csak szólok, attól hogy felülésezel, nem fog lemenni a hasadról és a derekadról a zsír.


Próbálj meg diétázni, fontos hogy ilyenkor nem az éheztetős baromságra gondolok, 8-10hét alatt csodásan le tudsz magadról minden zsírt pattintani, de ehhez megfelelő étrend kell, és betartott étkezés, csalóétkezés nélkül.

Mindennek számolnod kellene a makrotápanyagjait, mármint a szénhidrátot, a zsírt és a fehérjét, és ezt igazítsd a testsúlyodhoz, ponsotan nemtudom miből mennyit kelk fogyasztani, és nem is szeretnék hülyeséget mondani, ezért kérlek inkább olvass el a testépítőportálokon néhány cikket a szálkásításról (diéta), ott pontosan leírnak mindent róla, és szerintem hitelesebb ezt a módszert követni, nem pedig az éhezésest, mivel a végeredményben is meglátszik a különbség, nem mindegy, hogy egy csonttá és bőrré fogyó, az izmának a felét elvesztő sztár csodadiétáját követjük aki csak epren és bubisvízen élt 2hónapon keresztül, vagy egy porrá szálkásodott testépítő étrendjét akinek a testzsíra valahol a 2 és a 3 között van, és nem veszített az izmaiból semmit.

Persze ilyenkor nem az ő diétájukat követjük hanem személyreszabjuk, mivel a módszer mjndig ugyanaz, megszabott szénhidrát, fehérje és zsírbevitel, napi hatszori étkezésben. Emellett minden nap 45perc folyamatos aerob edzés :)

2015. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jobb kisujjamon fél centivel nagyobb köröm van; a bal fülcimpám majdnem fele olyan vastag csak, mint a jobb; A bal szemem világosabb; a hajvonalamban van egy kiugrás; az ereim teljesen másképp futnak stb.

Soha semmi sem teljesen szimmetrikus az élőlényeken.


Hurkákat megfelelő étrenddel és teljes testet átmozgató tornával lehet eltüntetni.

2015. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!