Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek hurkásodik a hasa, valakinek pedig csak egy nagy pocija van?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, nekem pl. óriásira puffad, amint eszem vagy iszom bármit is. Addig tök lapos.

A puffadás után pedig teljesen kemény és iszonyatosan fáj, most is itt szenvedek épp. :( Szóval hurka nem is tud lenni rajta, sőt, még megcsippenteni sem lehet rajta a bőrt, mert olyan feszes, de közben úgy néz ki, mint egy terhesé. :(

2015. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hurkásodás = bőr alatti (szubkután) zsírfelhalmozódás

Előredülledő nagy has = belső szervek közti zsírfelhalmozódás

2015. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Vagy vizesedés.
2015. jún. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%

A hurkás az elég undorító.

Nem vagyok egy vékony alkat, 160 cm 65 kg vagyok, de olyan "egyben" hasam van inkább, de nem olyan nagy, viszont ismerek olyat akinek 3-4 hatalmas hurka a hasán végig,szerintem ez nagyon gázos.

Pláne mikor a lába egész vékony, a hasa meg akkora mint egy 20 kg-os görögdinnye... Semmi arányosság.

Elvileg ez az egészségtelen nagyon, aki szinte csak hasra hízik.

2015. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!