Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy étkezzek, ha délelőtt...

Hogy étkezzek, ha délelőtt 10-kor,11-kor kelek fel?

Figyelt kérdés
Általában 11-kor fekszem le aludni, és 11-kor kelek. Ugye így nem tudok napi 5-6-szor étkezni. Amikor megéhezek, akkor már általában már jócskán ebédidő van. És akkor már nemigen eszek szénhidrátot. Hogy étkezzek? Nem baj ha kihagyom a reggelit és a tízórait?
2011. aug. 11. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
*OFF bocsi,de ez engem is érdekel,éjjeli bagoly vagyok:D
2011. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj, hogy túl sokat alszol. 12 óra még akkor is sok ha nagy az alvásigényed (főleg ha minden nap ennyit alszol).

Én régebben jártam így, amikor nyáron nem volt semmi dolgom. Azt csináltam, hogy délben reggeliztem, a vacsora helyett meg ebédeltem. Mondanom sem kell, hogy szinte minden másnap fájt a fejem. Arról nem is beszélve, hogy utáltam magam, hogy már megint elment a fél nap.

Próbálj meg 9-kor felébredni akkor is alszol 10 órát és nem kell kihagyni a reggelit. Sokkal jobban fogod magad érezni! (Én legalábbis a sok alvástol és a rendszertelen étkezéstől, kevés folyadéktől egész nap fáradékony és gyenge voltam.)

2011. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, 11-12kor kelek, de ugyan úgy "reggelizek", és tudok enni naponta 5-6x, igaz van amikor még ilyenkor is eszek, nem egészséges, de ez van. Általában akkor eszem, amikor éhes vagyok.
2011. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már igen, kipróbáltam, hogy 9-kor kelek fel, de egész nap álmos voltam, rossz kedvem volt és egyébként éhes se voltam. Most keltem fel nemrég, és amikor 10, 11-kor kelek akkor mindig életvidám vagyok, kicsattanok az erőtől. Hogyha 9-kor kelek, akkor meg... Érdekes. :)
2011. aug. 12. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy az étkezésről kérdeztél, és nem a felkelésről, de, ha akarod, akkor rá tudod szoktatni magad arra, hogy korábban kelj.

Tapasztalatból mondom, nagyon rossz 11-kor, vagy később kelni.

Én éjszaka dolgoztam egyetem mellett, igaz 3 naponta, de így is nagyon megviselt.

Rászoktam én is, hogy délelőtt alszom.

Rossz volt.

Nem is bírtam, otthagytam a munkát.

Alig tudtam visszaállni a normális kerékvágásba.

Kényszerítettem magam, hogy ha álmos vagyok, ha nem, kelnem KELL reggel normális időben fél 7-7 órakkor biztos.

Rossz volt, de rászoktam, és most sokkal jobban érzem magam.

És kevesebbet is eszem.

Mert, ha fáradt vagyok, akkor én mindig nagyon sokat eszem.

Szerintem így próbálom pótolni az energiát.

2011. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, hátha ez segít.. Nem baj ha kihagyod a reggelit, és a tízórait. Ebédet egyél rendes időben (dél, 1 fele). (zöldség, rizs, hal, csirke és pulykamell) tízóraizz 4körül vagy amikor megéhezel. (joghurt, gyümölcs, diákcsemege, túró, stb) és vacsizz 8kor. (tojásrántotta, omlett, netán grillezett zöldségek husival, tonhalkonzerv..STb)

Remélem segítettem.

Am, sokszor eszek én is így.:)

2011. aug. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!