Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 hetes, hónapos koplalással...

1-2 hetes, hónapos koplalással hány kilótól lehet megszabadulni és mennyire lesz látványos kinézetileg?

Figyelt kérdés
15 éves, 165 cm és 67kg-os lány vagyok. Szeretnék minnél gyorsabban lefogyni. Nem érdekel, hogy honnan, miből fogyok le és hogy ez mennyire és miben káros a testemre. Ezekre a válaszokra nem vagyok kiváncsi, ilyeneket ne is írjatok. Szeretnék lefogyni legalább (!!!) 55-50 kg-ra. Az, hogy utána könnyen visszahízom sem érdekel. Ha lefogytam, vigyázni fogok rá, de addig szenvedést szenvedés hátán képes vagyok végig csinálni minden kárral a beleimre és az idegrenszeremre nézve. Szeretném, ha olyan emberek írnának akik már vegig csinálták ezt. Kérlek segítsetek! De az olyanok akik okoskodni jönnek, kíméljenek légyszíves. Pontosan tudom, hogy ez nem a legjobb választás. Sőt, az egyik legrosszabb. De nem érdekel. Kérlek.. segítsetek.

2015. aug. 23. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha hánytatod is magad közben, akkor még gyorsabban le fogsz tudni fogyni!


Csak azért írom ezt, mert NEM VAGY KÍVÁNCSI A NORMÁLIS VÁLASZOKRA!!!


A jojjó effektusnak pedig nézz utána!

Ha meg szétcseszed a szervezetedet, akkor az meg a te hibád lesz! Plusz még a drágalátos szüleidet is idegrohamba fogod kergetni a hülyeséged miatt!


Inkább egyél normálisan, mozogj rendszeresen, intenzíven, és meg lesz a hatás idővel!

Gondolom a fölösleg se 1-2 nap alatt ment fel rád!

2015. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés, ez egyéni ki mennyi fogy.. Ha nem érdekel, hogy ez káros és haszontalan, akkor csináld.. Nem eszel két hétig és ennyi..
2015. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg vizet kell innod !! Nagyon-nagyon keveset eszel naponta (kb 300-400 max 500 kcal-t )!!! Sportolsz mellete nagyon hamar lemegy !!!
2015. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Szia , szerintem válaszd a koplalásnak egy kevésbé durva változatát 600-800 kalóriás diéta ettől szerintem semmi bajod nem lesz és nem lassúl le az anyagcseréd annyira hogy megálljon a fogyás . Én nyár elején kezdtem 168cm és 65 kiló voltam akkor most vagyok 49 és nem vagyok se löttyedt se beteg csak vékonyabb :) most tértem át az 1000-1200 kalóriára és így is fogyok csak picit lassabban de már úgyis csak 4 kiló van hátra. Hánytatni SOHA ne hánytasd magad , max hashajtó de az is csak havonta 1× ha nagyon muszáj.
2015. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönömaz eddigi válaszokat, az első válaszolónak mondom, hogy 2 éve bulimiával is küzdök. Nehogy azt gondolja valaki, hogy ez egy jött ment gondolat számomra, nem. Körübelül 3 és fél éve próbálkozom mindennel. De azért köszönöm a válaszod.
2015. aug. 23. 21:32
 6/6 anonim válasza:
Én négy héten keresztül koplaltam, de nem olyan extrémen és így öt-hat kilót fogytam és a környezetem szerint látványosan. Főleg a csípőmből és a combomból, de sajnos a mellemből is. :\
2015. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!