Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a "pocak zsírtól"?

Figyelt kérdés

Valakinek van valami jó ötlete amivel le tudnám adni a pocakzsíromat?


Fogytam pár kilót és szeretném leadni, de nagyon nehéz ha valakinek van valami tuti gyakorlata vagy valami szívesen fogadom.



2015. júl. 1. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogyni kell tovább, más megoldás nincs.

Mozogni persze nem árt, de a genetika dönti el, honnan fogysz. Előbb-utóbb le kell mennie a problémás helyekről is. Én is onnan fogyok utoljára.

2015. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak általánosság de nagy részben igaz, ha fogysz általában ebben a sorrendben látható leghamarabb az eredmény: váll környéke, karok, hát, lábak, has, és derék

Ha hízol akkor pedig fordítva elsőként a derékra rakódik le és így tovább, persze lehetnek kivételek. Egyedül az arcra nem igaz mindig ott látszik meg először ha valaki fogyott vagy hízott.

2015. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én úgy szoktam, hogy pár napig nem 10óraizok, meg nem uzsonnázok. Ebédkor meg pl. ha eszel egy májkrémes kenyeret, és úgy érzed, ennyi elég, akkor ne csináld azt, hogy eszel mégegyet, mert jól néz ki... :) Tehát nem azt mondom, hogy éheztesd magad, csak ne nassolj sokat. :) Remélem, tudtam segíteni! Ja, meg a neten keress rá a 90 napos diétára, apáék azt csinálják!
2015. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!