Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 hétig koplalni fogok.!...

1-2 hétig koplalni fogok.! 163 cm .58 kg vagyok 50-49 szeretnék lenni! Szerintetek sikerülhet ennyi idő alatt? Vagy ha nem akkor mennnyi idő alatt megy le?

Figyelt kérdés
Negativ valaszok nem érdekelnek... ! Minden tudok a koplalasról !!!
2015. aug. 23. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

7 kg, 3 hónap, koplalás nélkül, rendszeres sport, normális kaja, semmi nassolás, nincs éhezés, de zabálás sem. Ez tartós is. Nekem így sikerült.

1-2 hét alatt ennyit még koplalással sem lehet fogyni.

2015. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor azt is tudod gondolom hogy ennyi idő alatt ennyit nem lehet fogyni még koplalással sem. Még akkor se, ha két hétig nem eszel semmit. Én napi 400 kalórián vagyok, és egy hét alatt két kiló ment csak le. És azt is tudod ugye hogy egy hónapon belül visszajön több is mint amit leadtál? Nekem verseny miatt kell, így nem baj ha visszajön, de gondolom te nem pár hétért szenvedsz hónapokat. Mert ennyi fogyás, durva koplalással is legalább két, két és fél hónap. Ja és a durva koplalás alatt napi egy natúr joghurt két abonett mennyiséget értem.
2015. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Aztán majd ha a dupláját visszahíztad, várjuk az új kérdést!
2015. aug. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem betegség miatt volt ilyen. Nehogy azt hidd, hogy zsírt égetsz a koplalással, csak a víztől és a salakanyagoktól szabadulsz meg. Rólam olyan 2 kiló víz + ez meg az ment le, szerencsére visszajött, amint újra normálisan tudtam enni.

21/N

2015. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre sem az utolsó héten kellett volna gondolnod..Egyébként sehogy ha ennyi ideig alig eszel valamit akkor korházba kerülsz de ha mégis sikerülne azután ha vissza térsz a normális étkezésedhez rögtön vissza jön..szoval ennek semmi értelme nem lenne..de hát te tudod..
2015. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!