Segitseg! (? )

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon durván bezavaltam...

Reggeli: 1 szelet norbi kenyer, 2 db norbi sonka

Ebéd: 3 abonett 2(!) korte

Vacsora: 3 szelet borsos csirkemell

Szerintem nagyon elrontottam :( valahogy jóvá lehet tenni? Hogy bírok ennyit zabalni?! Undorító vagyok... 164 cm/46 kg/15l



2015. aug. 26. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen hova a p...ba akarsz fogyni?? Főleg 46 kilóból? Anorexiásnak lenni már nem divat.
2015. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos a válaszod.... :@
2015. aug. 26. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azért írtam hogy hasznos legyen. Bár elég gáz, ha rajtam kívül eddig még ezt senki nem mondta neked. Szép felnőtt leszel te is. Istenem, ezek a mai fiatalok...
2015. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne trollkodj. Vagy ha a kérdésed komoly, akkor fordulj sürgősen pszichiáterhez.
2015. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

te most komolyan...te most komolyan?!


hogy bírsz ennyit zabálni?! talán azért, mert szüksége van a szervezetednek a táplálékhoz?!


2körte...borzalmas...90%-a víz, de azért...


undorító vagy...igen...az vagy...hogy képzeled?! legközelebb csak 1 körtét ehetsz!



Viccen kívül...gondolkozz el, kedves kérdező. én is fogyókúráztam, de aztán rájöttem, hogy fölösleges, mert úgy kell elfogadni magam, ahogy vagyok. maximum SPORTOLOK valamit...ez a varázsszó és csökkentem a szénhidrátot. ennyi :) nem eszek fehérkenyeret, sok tésztát, cukros löttyöket stb, de szerintem ezt te tudod...


ja és ha így éhezteted magad, nem fog megnőni a cicid sem, és gyenge leszel, mint egy újszülött kismadár.


15/L

2015. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:18 hozzászóló veled egyidős. Vegyél példát róla, mert ő értelmes lánynak tűnik.

Te meg kérdező ha komolyan gondoltad a kérdést akkor kezeltesd magad mert nálad agyilag valami nagyon nem stimmel..

2015. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Valóban nagyon elrontottad. Elosztottál egy gyenge reggelit egész napra.
2015. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre hogy mondhatod, hogy zabàlás? Főleg 46 kilósan. Én reggelire kb. Ennit szoktam enni. Ha ezt nevezed bezabàlásnak, mi nàlad a nem bezabálás? 2 körte... én ötöt-hatot meg szoktam enni. Ez a mai menüd nem más mint egy drasztikus koplalós önsanyargatós fogyókúra. Ha én fogyóznék, még akkor is többet ennék.
2016. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!