Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit reggelizzek?

Mit reggelizzek?

Figyelt kérdés
azt olvastam, hogyha fogyni szeretnenk akkor delelott ne fogyasszunk csak gyumolcsot...viszont egy masik oldalon azt olvastam hogy az almaban es barmilyen gyumolcsben nagy a szenhidrattartalom. Akkor most mi ilyenkor a teendo?
2015. aug. 26. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hiaba magas a kaloriatartalom a gyumolcsben,bizonyos benne levo asvanyianyagok,vitaminok elengethetetlenek. (Lasd. Banan pl.)

Egyèbkènt meg azt mondják gyumolcsot jobb ehgyomorra enni.

De szerintem nyugodtan ehetsz gyumolcsot,barmikor.

Lenyeg,hogy etkezz feherjedusan,keves szenhidrattal,tobb rosttal,es sok sok vizet igyal.

2015. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia , az ilyen oldalakon elég sok hülyeséget írnak , itt van pár reggeli ötlet 300 kalória alatt amivel jól is laksz :)

- melegszendvics toast kenyérből ( 4db toast kenyér + alma + pici sajt a tetejére )

- gyümölcsjoghurt ( nem kell hozzá friss gyümölcs kb 250g fagyasztott és egy pohár joghurt )

- porridge ( zabkása ) Jamie Oliver receptje youtoubeon fent van nagyon finom :)

- Sonkás salátás zsömle ( picit olyan mint a hamburger de alig 200 kalória )

- sült alma , cukor nélkül mézzel sütve

- banános palacsinta ( 2db tojás 1db banán + pici fahéj ) olaj nélkül is ki lehet sütni

-sajtos omlett ( 1tojás + 1 szelet pannónia vagy trappista sajt ) ez is 200 alatt


Remélem segítettem :) ezek közül szerintem bármelyiket eheted de ha csak gyümölcsöt eszel és azzal is jól laksz akkor az is nagyon jó.

2015. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonok szepen mindent! :D
2015. aug. 26. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Ehetsz gyümölcsöt, ha azt kívánod, amúgy reggel nem célszerű túl sok szénhidrátot enni (no meg máskor sem, csak hogy mi a túl sok, az emberfüggő), az alacsonyabb inzulinérzékenység miatt.


Én tojást ennék zöldséggel, ha reggeliznék, persze kismillió jó megoldás van, s egyénfüggő is, kinek mi ad energiát (nekem az előző napi ebéd :D). A mennyiség pedig nyilván annyi legyen, amennyivel jóllaksz, ez kinél 1, kinél 10 vagy több tojás, nincs fix recept erre sem, különbözőek vagyunk.

2015. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!