Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10-15 napos léböjttel mennyit...

10-15 napos léböjttel mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Csak citromos vizet, keserűsós vizet,és gyógyteákat fogyasztanék!

65kg vagyok.


2015. aug. 26. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 4-6 kilót. De teljesen kikészítené a szervezeted, főleg a gyomrodat. Rohadt nagy mázli kellene hozzá, hogy ne kórházban köss ki!

Emellett nagyrészt nem zsírt vesztenél, a későbbiekben meg rövid időn belül a másfélszeresét híznád vissza zsír formájában. Nem éri meg!

2015. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ki se fogod bírni, hogy 10-15 napig semmi tápanyagot, vitamint nem veszel magadhoz. Viszont sikeresen beszerzel majd gyomorfekélyt, vagy annyira rosszul leszel, hogy a kórházban fogsz infúziót kapni.

Erre tényleg csak annyit lehet mondani, hogy "Nagy az isten állatkertje"

2015. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazuk van meg a 65 kg nem is kövér inkább sovány Ha lány vagy meg pont jó
2015. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Feleannyit, mint amennyit visszahízol az első evős héten. Izom megy le, zsír jön vissza.
2015. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Agyból 3 kilót. Ha van miből...
2015. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Attól, hogy nincs a kèrdésbe belefoglalva a "negatív válaszokra nem vagyok kivácsi" mondat attól még az úgy van.

Szeretném nyomatékosítani, hogy az én életem én döntöm el milyen életformában élek.

A válaszokért meg köszipuszi nem kellett volna!

2015. aug. 27. 08:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazad van. A te életed, te döntesz. De ha már ennyire ostoba vagy akkor minek írsz ki kérdést? Hiszen tudnod kellett, hogy amit te írtál ki az úgy ahogy van hülyeség. De hát mit is várunk olyan embertől aki nem képes gondolkodni? Mindenesetre én nem foglak sajnálni ha a kórházban kötsz ki.
2015. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te döntesz a saját életed felett, de mi is döntünk a sajátunkról, és azt nem várhatod el tőlünk, hogy támogassuk az agyament anorexia próbálkozásodat, azt sem, hogy asszisztáljunk ehhez és tanácsokat adjunk. Ha kiírsz egy kérdést, ezt vállalnod kell, hogy ilyen válaszokat fogsz kapni, és nem ok nélkül. Én összesen a 22 évem alatt egyszer léböjtkúráztam 5 napig, akkor is úgy, hogy mindent kizárjak, csak magamra koncentráltam, dolgoznom sem kellett, stb. Nekem az akkor jól esett, jó próbatétel volt, de eszem ágában sem lenne ezt fogyókúrás célzattal alkalmazni. Meg, hogy te 10-15 napot írsz..Vicces.
2015. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 napig birtam és 7 kilót fogytam.Semmi bajom nem lett,nem estem össze,erőtlen sem voltam.Gyorsan akartam fogyni és megérte.Ne hallgass senkire,te tudod,hogy mit akarsz és mennyit birsz.a szervezeted tudni fogja mennyit bir el.A tizedik napon annira kivantam az édeset,hogy feladtam.szép lassan kezdtem el enni,leveseket,főtt húst és mellette futottam.Nem hiztam vissza.
2016. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!