Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy futás/kocogás...

Normális, hogy futás/kocogás után "érzem" a térdízületeimet? Ti szoktatok ilyesmit tapasztalni?

Figyelt kérdés

Szeretnék leadni pár kilót, 165 centihez 60 kiló vagyok. Szóval nem hinném, hogy a nagy súly miatt lenne az, hogy kb 5 km kocogás után (nem is tudom, hogyan írjam le) "érzem" a térdízületeimet. Nem fájnak, de ott van ez a fura érzés.

Más is tapasztalt már ilyet? :/ Érdemes orvoshoz fordulnom vele? Csak 19 vagyok, nem hinném, hogy ez már porckopás lenne..


(Jó minőségű futócipőm van)


2015. márc. 10. 13:29
 1/6 anonim válasza:
Előfordulhat hogy meg van puhulva a porc a térdedben.... nekem már jó ideje vannak gondjaim vele... ha nem javul menj el orvoshoz :)
2015. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem mindig is fajtak a terdeim, megszoktam. 18 evesen annyira el volt kopva a bal terdem mint egy 60 eves embernek.


attol meg orvoshoz elmehetsz.

2015. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ezért vagyok alkalmatlan a futásra, abba is hagytam. Én is éreztem... nem volt jó, féltettem magam. Most TRX-ezek és aerobikozok egy héten 4-szer.
2015. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformán felépítve, ha fáj, nem kell erőltetni.
2015. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj ki esetleg puhább talpú, boltozatnál emelt futócipőt.

Azt nem írtad, hogy milyen terepen futsz, de nyilván a füves talaj előnyt élvez a betonnal szemben.

2015. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:

bemelegítettél? egyből lefutottad vagy hozzászoktattad magad?

mert ha bemelegítés nélkül egy belecsaptál, akkor még jó hogy fáj. - én így voltam, de tanultam belőle.

2015. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!