Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megittam 2dl naprafogó olajat....

Megittam 2dl naprafogó olajat. Várható hasmenés?

Figyelt kérdés
Megittam egy órán belül 2dl naprafogó olajat hasmenés érdekében.
2015. aug. 30. 18:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem h plottyedt leszek ennyi sport mellett :)"


Aha... és szerinted a szervezted miből fogja építeni vagy egyáltalán fenntartani az izomtömegedet?A léből vagy a semmiből?Szerinted az izom csak úgy a semmiből épül meg van?Gondolkozz már egy kicsit.

Hány éves vagy?

Az izomnak tápanyag kell ahhoz hogy fennmaradjon.

A szervezeted úgy fogja bontani az izmot ahogy az illik főleg ha ilyen tápanyag hiány mellet még sportolsz is!

A szervezet első számú energia forrás nem az zsír hanem az izom!

A fitnesz modellek többet is esznek mint egy átlagos ő mivel rajtuk több az izom mint zsír és az izom több tápanyagot igényel de főleg minőségi tápanyagot!

Az a baj hogy te nem vagy tisztában szervezet alapvető működésével.

Olyan löttyedt leszel hogy rossz lesz majd tükörbe nézni.

2015. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Fehérjét honnan kap a szervezeted? Nyilván az izmaidat kezdi majd ki érte.

Méregteleníteni felesleges, a máj és vesék maguktól is megteszik ezt. Fogyásra nem jó, mert koplalós, tápanyaghiányos, így zsírosodást eredményez.


Nem kell elhinni, amit mondunk, tanulj csak a saját hibádból.

2015. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

# 12

Igen az a másik hogy a méregtelenítést nap mint nap elvégzi a vese,máj és az epe!

És nap mint nap távozik salakanyag is amit úgy hívnak hogy széklet meg méreganyagok amit úgy hívnak vizelet.

2015. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Teával meg vitaminokkal nem lehet jóllakni...
2015. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Itt nem a jóllakás a cél.

És fel teszem a kérdést: attól eltekintve hogy a nagy könyvben meg van írva hogy mi történik az emberrel ha koplal (az izmok leépülnek stb) van valakinek személyes tapasztalata?Vagy csak ezt állítjátok?!

Kérdem én.

A minap megismerkedtem egy lánnyal (itt a gyakorin) és ő 2hónap alatt 18kg-t fogyott sporttal és azzal hogy csak néha evett max 50kcalig (azokon a napokon amikor sportolt ) egy kis citromot uborkát vagy almát.

mindezeken kívűl 0kcalos innivalókat fogyasztott.

Rákérdeztem plöttyedt-e a teste és erre ez volt a válasz: Sokan valóban és hőn állítják hogy plöttyedt leszel, az én esetemben ez nem így van.Formásés feszes vagyok a bőröm is teljesen megúljult.Nehéz volt végogcsinálni de megérte.

ENNYIT ERRŐL..

2015. aug. 31. 12:44
 16/20 anonim ***** válasza:

Mindenki azt ír, amit akar, nem nehéz dolog.:)


Egyébként tanulmányok és követéses vizsgálatok bizonyították, hogy a koplalósok csak egyre jobban híztak a kúráik után.


De nem kell hinned nekünk, kipróbálhatod magadon!

2015. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

# 15

Akkor legyél makacs és próbád ki magadon, hazudtold meg a természetet és a tudományt és higgy egy ismereten valakink akit még nem is láttál.

2015. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sztem ez kamu....ennyire senki nem retardált (remélhetőleg).

Amúgy én fogytam már 13kg-t tinikoromban hasonló okos módszerekkel (koplalàssal). Szóval nem "csak a nagy könyvben van megírva". Mondjuk ott

2015. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok). Mondjuk a könyvekben is meg van írva, azóta orvosnak tanulok
2015. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

kérdező, biztosan van pár kivételes eset, akinél működik a koplalás, de 99%unknál nagyon nem :D


én próbálkoztam vele, napi 300 kalória volt a cél 1 hónapig... 3 hétig bírtam, de ez alatt végig hulla voltam az első hét után és láthatóan kevesebb izmom lett. a fenekem iszonyat plöttyedt lett, főleg ott látszott. aztán szépen visszahíztam mindent még pluszba is, mikor 1000 kalóriás étrendre visszaálltam..


azóta értelmes diétával sikerült lefogynom, most végre nem csak egy lógós bőrű tónustalan izé vagyok, hanem bomba testű csaj :D

egyébként a torna semmit nem segít az izmaid megtartásában, ahhoz fehérjét is kell bevinni. amit meg lehet tenni zöldségekből/gyümölcsökből is, viszont meg kell hozzá enni vagy egy egész dinnyét, vagy 10 banánt :D te meg ugye ilyen kis semmi kalóriákon akarsz ellenni..



egyébként ha kétkedsz, nézz szét a fórumon, rajtam kívül rengetegen írják, hogy hogyan jártak a koplalással..

szóval 100000 koplalós diéta utáni randa eredményre jut 1 sikeres..

2015. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!