Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinaltam egy 2napos méregtele...

Csinaltam egy 2napos méregtelenítő kúrát a masodik nap már tartottam be ettem délutan! Azutan hasmenés és hányinger, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ez volt a kura:Bármelyik tetszőleges két napot választhatjuk a fogyáshoz, de a kényelem szempontjából a hétvége ajánlott. Fontos tudni továbbá, hogy ez alatt a két nap alatt csak zöldségeket és gabonafélét lehet enni, ami mellé zöld teát kell fogyasztani cukor nélkül.


A fogyókúrás szirup receptje


300 ml víz

2 evőkanál citromlé

1 evőkanál juharszirup

1 kávéskanál csípős paprika

1 teáskanál gyömbér

Az összes hozzávalót egy turmix segítségével el kell készíteni, és minden este lefekvés előtt el kell fogyasztani a teljes tartalmat. Ajánlott mindig frissen, fogyasztás előtt elkészíteni és nem órákkal korábban.


Anyagcsere aktiváló ital receptje


6 evőkanál citromlé

2 db paradicsom

4 gerezd fokhagyma

500 ml víz

A fentihez hasonlóan ezt is turmixolni kell, de ezt reggel, a reggeli elfogyasztása előtt ajánlott meginni.


A hányinger mára elmult már csak hasmenes van vizes!

Ez mar nem hiszem h a meregtelenito kura miatt lenne,elkaphattam valami fertőzést?


2015. márc. 2. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te szerencsèt, ezek turmixok tele vannak kifejezetten bèlirritáló összetevőkkel ha nem tűnt volna fel, kèsz bèlgyilkosság.
2015. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gabona mióta méregtelenít? Ki a fene írta ezt a hülyeséget?
2015. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 schocko ***** válasza:
Nincs olyan, hogy méregtelenítés...méregtelenítést a máj végzi, nem kell neki "segíteni"...aki ilyenben hisz, az idióta vagy nő...
2015. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Éh gyomorra ilyen irritáló dolgokat nem lehet enni!!!

Ne csodálkozz. A méregtelenítés nem ott kezdődik, gyümölcs, zöldségkúra, fokozatosan csökkentev majd csak folyadék lés víz. naná, hogy hányingered van, jó ha nem lesz gyomorfekélyed.

2015. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hat koszonom szepen a valaszokat,azota kiderult mi volt a baj ra par napra nem jott nem a mensesem es kiderult hogy terhes vagyok szoval ez állt a háttérben!!de az is biztos h tobbe nem csinalok semmilxen tisztitókúrát!!

👏😁😉

2015. márc. 26. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!