Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagáltatok, amikor...

Ti hogyan reagáltatok, amikor fogyókúra alatt megjegyezték, hogy fogytatok? (11 kilót sikerült fogynom! )

Figyelt kérdés
Mit éreztetek? Örömet, kiteljesedést? Hogyan reagáltatok? Úgy csináltatok, mint ha nem is vettétek volna észre, vagy nem ez lett volna a cél, vagy kijelentették, hogy fogyókúráztok, s örültök, hogy valaki végre észrevette a változást?
2015. aug. 30. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudomásul vettem, hogy észrevették, ennyi. Illetve az első 10 kiló után egész kicsit meglepődtem, mivel én semmit nem vettem észre magamon, s a párom sem :D

Életmódot váltottam, s ezt el is mondtam, amikor kérdezték :) Miért tagadnék le bármit? A testsúlyomat is megmondanám bárkinek bármikor, amennyiben tudom, most épp csak nagyjából. Ez egy szám, látni úgyis láthat bárki, semmi titok nincs benne. Az étkezésemről pedig szívesen beszélek, kedves témám.

2015. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn örülök mikor mondják, de kicsit kènyelmetlenül èrzem magam akkor. A lènyeg hogy ne feltűnően beszèljenek róla:DD
2015. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha valakivel nem vagyok olyan kapcsolatban, hogy személyesen beszámol a fogyókúrájáról, akkor inkább nem mondok semmit, max egy "nagyon csinos vagy" mondatot.

De ezzel is vigyázni kell, mert futottam bele abba, hogy valaki betegség miatt fogyott, így meg már nem bók a bók.


A másik oldalról nem tudom, mert világéletemben sovány voltam.

2015. aug. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem jól esett, mert elég nehéz időszakom volt. 3 hét alatt fogytam látványosan, sokan észrevették, kicsit már aggódtak is. Kérdezték, hány kilót fogytam, eszem-e rendesen. Rám akartak ragasztani egy "törékeny" feliratot. Amikor elkerūltem arról a helyről, kicsit visszahíztam, aztán megint fogytam, de azóta már ez senkit nem érdekel, nem is veszik észre.
2015. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Én annak idején, amikor lefogytam, örültem neki, ha kérdezték / megjegyezték, de különösebben nem csináltam ügyet belőle, max. ha külön rákérdeztek, hogy hogy sikerült. Barátnőm viszont teljesen más típus, ő 1-2 éve adta le a felesleges kilóit, és gyakorlatilag minden leadott dekát kiposztolt a fészbukra, ha valaki csak annyit szólt neki, hogy fogytál? akkor már végigmondta az egész történetet, hogy hány kilót fogyott, meg miket eszik, mióta, stb... olyan ismerőseinknek is, akikkel csak pár szót váltunk 1-2 havonta, ha összefutunk :D Ő sokkal jobban örült a fogyásának, mert baromi elégedetlen volt magával, ezért dörgölte mindig ennyire mások orra alá, de szerintem ez túlzás... valóban szép eredmény lefogyni, és sokat kell dolgozni érte, de szerintem a valódi elismerés azoknak jár, akik egész életükben tudnak úgy élni, hogy ne is hízzanak el. Na az a kemény. :D
2015. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!