Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak a lábamból?

Ria10 kérdése:

Hogyan fogyjak a lábamból?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja rendszeresen edzek és diétázok és hatékony is már fogytam 6kg-ot de a combomról és a vádlimró még nem ment le semmi pedig amit edzek nagyrészt lábra megy és még egy hónap után sincs semmi eredménye ..Mit tegyek!!!?? ...Előre is köszönöm a segítségeteket !!

2015. szept. 2. 19:44
 1/5 anonim válasza:

Ilyen nincs, hogy valahonnan konkrétan fogyás.

Villamos vagy vonat, esetleg.

2015. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos szeret beleszólni a genetika is hogy honnan mennyit fogyunk, de az 1 válaszolónak igaza van sajnos nincs helyi fogyás. De szerintem még ne add fel a reményt menni fog az csak idő és akarat kérdése(csak mindig figyelj az étrendre melette)
2015. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
helyi zsírégetés nem létezik :) azzal hogy lábra edzel maximum izmosabb lesz a lábad de alapvetően ha a szervezeted nem úgy gondolja nem onnan fogja lepucolni először a felesleget.Másrészt meg 2 hét diéta után kezdenek látszani a változások az egész testen.
2015. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:
Egy hónap alatt 6 kg fogyás tul gyors szerintem, ha nem vagy nagyon túlsúlyos. Sanszos, hogy megy lefelé az izom is, ami miatt nem lesz valami szép a vegeredmeny. Hogy néz ki az a diéta?
2015. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a diétám nem valami nagy dolog annyi hogy napi 2-3szor eszek de nagyon keveset és e mellé napi 30perc vagy ha van időm akkor akár egy órát is edzek anyu szerint ez már nem túl egészséges hogy ilyen keveset eszek de egyszerűen már undorodom az ételtől ...
2015. szept. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!