Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót lehet fogyni max...

Hány kilót lehet fogyni max egy hét alatt? És mennyi ebből az egészséges?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Embertől függ. Átlagosan 0,5-1 kg.
2015. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát egészségesen. De ha csak az a cél, hogy kevesebb legyen az ember súlya? Akkor legdrasztikusabban akár 3at 4et is, nem?
2015. szept. 2. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, egyeseknek 3-4 kg vagy akár még több lazán megy az ELSŐ héten, egészségesen, de főleg vízből...
2015. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Clark Kent.. válasza:

Nem vagyok szakember, de saját tapasztalatomból kiindulva 1, illetve 1,5 kg lehetséges, és normális.


Én amikor most a nyáron megszabadultam több kilótól, ennyit fogytam hetente.

2015. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez azért attól is függ, hogy mennyiről indulsz. 120 kilónál lehet, hogy megy a 3-4 kg egy héten (bár inkább az első héten, és az is víz, utána már 1-2 kg-kről beszélünk), de én 60 kilóról próbálok fogyni, egyelőre heti 20 dekát sikerül nagy kínkeservesen leadnom.


Amúgy, ha hirtelen adod le azt a sok kilót, mittudomén, egy hónap alatt akarsz fogyni 40 kilót, akkor azért az nagyon nem egészséges, az már megterheli a szervezeted és sokkal nagyobb esélyed lesz a jojóeffektre is.

2015. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez attól függ milyen diétát csinálsz, milyen tápanyagokat viszel be, milyen az anyagcseréd, milyen munkát végzel, mennyit mozogsz stb. Hülyeség ez a 0,5-1 kg, mindenki ezt nyomja ész nélkül. Amikor fogysz nem csak zsírból fogysz, ez csak abban az esetben lehetséges, ha tökéletes beállított diétát követsz, a legtöbb esetben ez nem áll fenn. És persze a legfontosabb, nem mindegy mekkora túlsúlyod van. Nem mindegy, hogy valakinek 50 kg vagy 5 kg feleslege van.
2015. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok. A kérdés, hogy mi a legdrasztikusabb? Szóval minden körülmény erre utal, akkor. Ha mondjuk lenne ilyen a giniszrekordok közt, az mi lenne?
2015. szept. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!