Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan és mivel...

Szerintetek hogyan és mivel lehet a leghatátosabban fogyni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokkal lehet jo eredményeket elérni? Milyen ételeket szabad enni és "kell" és miket nem? 14/L 72 kg

2015. júl. 16. 12:02
 1/5 schocko ***** válasza:
Ironmannel...
2015. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mozgás terén nyilván az segít többet, ami intenzívebb vagy egyszerűen sok, illetve zsírégetésre az aerob alkalmas leginkább.


Nincs olyan, hogy mit kell enni, tuti találsz sikeres fogyózó csoportokat, akiknek az étrendjében semmi közös nincs. Vannak jó módszerek, de egyik sem felel meg akárkinek. S van, aki szinte semmivel sem fogy egyáltalán, ha csak annyit tesz meg, amennyit bír :) Hallottam olyanról, aki kalóriadeficitben (ez ugye mindenképpen kell a fogyáshoz és ezzel mindenképpen lehet fogyni, csak extrém esetekben egészségtelenül alacsonyra kell menni, s nem foglalkozom a fényevőkkel) állandóan éhes volt, a pont ellenkezőjéről híres étrenden is...


Sokaknak jó a szénhidrátcsökkentés, aminek a bevitelére a zöldség a legjobb. A zöldség amúgyis segít, kalóriaszegény, térfogatos, finom, tápanyagdús (már amelyik már amennyire, s persze mennyiségekre gondolok, 5 deka uborkában alig van valami :)).

De hogy most zsírszegényen vagy zsírosan egyél... Választás kérdése. Hormonálisan, az inzulin szempontjából, plusz laktatósságból is, a zsíros sokkal jobbnak tűnik, de van, aki könnyen túleszi magát zsírból (nem tipikus, de bizonyos ételekkel könnyű) s van, aki nem is bírja a hozzá passzoló durván szénhidrátszegénységet.

2015. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a candida diéta segített eddig a legtöbbet.

végül is nem egy varázslat, és az elve nagyon sok más diétában ott van.


a lényeg

- tilos a finomliszt és az ebből készült élelmiszerek

- tilos az élesztő és ezáltal az élesztővel készült termékek - tehát még egy teljes kiörlésű, bio-hiperszuper magvas-tönkölykifli is tilos!

- tilos a cukor, a méz, a hozzáadott cukorral készült bármilyen étel (tehát egy gyümölcsjoghurt is, a natúr joghurton kívül amúgy is merőkanálnyi cukor van!!!)

- tilos az erjedt, gombás élelmiszer - pl. kefír (kefírgomba, ugye) camambert sajt (ez is penészgomba, ugye) alkohol (erjesztett) ecet (erjesztett) és minden, ami ezekkel készül...

- elvileg tilos a tej, de mivel a natúr, probiotikus joghurtot engedi, így szerintem egy kis tej is pont úgy beleférhet...


mivel "sose tudod miben mi van, ha nem te készíted" így ez a diéta megköveteli, hogy magadnak készítsd el a kajákat - még a kenyérkédet is magadnak kell megsütnöd, hiszen sütőporos kenyeret ehetsz...


annyira helyre állítja az anyagcserét, hogy én 3,5 éve csináltam 3 hónapig, és 10 kilót fogytam le, 34 évesen, ülő életmód mellett (semmivel nem mozogtam többet. ja, és 160 centi 68 kg-ról mentem le 58 kilóra, amit azóta is tartok, pedig már szültem is egy gyereket)


próbáld ki. sok mindenre jó, egyéb betegségekre is, és úgy helyre állítja az anyagcseréd, hogy nem fogsz visszahízni semmit, ha okosan csinálod a dolgokat. saját véleményem, hogy szemben a többi gyorsan fogyasztó, drasztikus diétával, amivel odavágsz az anyagcserédnek, aztán jó nehéz visszaállítani, vagy egyre jobban hízol, vagy jójózni fogsz. sokan nem hiszik el, de ha jó az anyagcsere, még "bűnözni" is lehet, mert a felesleget elvileg nem raktározza a szervezet, ez a jó anyagcsere. de alig van ember, aki ezt tudhatja, mert mindenki minden hülyeséggel sanyargatja magát.

2015. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Nekem sose vált be a számolós, keveset evős diéta ez a program viszont igen:

[link] és itt bármily meglepő, sokat kell enni :D (18kg-nál járok, viszonylag keveset mozgok ;) ) a lényeg épp az alapanyagokon van :)

2015. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, többféle diétát csinálj egy időben, mert egytől sohasem fogsz jóllakni. :-))
2015. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!