Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem jó az anyagcserém?

Miért nem jó az anyagcserém?

Figyelt kérdés

Eddig naponta 3x sőt volt olyan hogy 4x is kakáltam egy nap.....és e miatt nem tudtam elhízni,bármennyit ettem,mindig tök csinos voltam.

Kb 1 hete ez már nem így van,nagyon nehezen tudok maximum 1x kakálni egy nap,de van hogy 1x sem :(

Félek hogy elhízok,mozogni nincs időm a tanulás mellett :/ eddig olyan jó volt így napi 3-4 kakival....

Lehet hogy már pszihésen nem jön a kaka,mert mióta annyira csinos akarok Maradni tehát alakot akarok tartani...egyszerűen annyira próbálok erre figyelni hogy már bebeszéltem magamnak a rosszat,hogy nem jön sokszor a kaki.....

Mit csináljak hogy újra beinduljon?

Tejet,kakaót próbáltam már inni,sőt gyümölcsre ittam de nem volt hatása :( mit tegyek?



2015. szept. 2. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az anyagcsere és az emésztési gyorsaság más dolgok. 3-4 alkalom már kórosnak mondható.
2015. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
nem tudom hogy tudták a szüleid feldolgozni, hogy ilyen ostoba gyermekük született...
2015. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Na tegyük rendbe a dolgokat.


Anyagcsere NEM EGYENLŐ a wc-zések számával.


[link]

2015. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kakaó?? hol hallottad hogy az segítene? :D pont nem. Egyébként meg nem függ össze a wc-re menés és az anyagcsere. Egyik barátom rengeteget eszik emiatt sűrűn is kell mennie még se nádszál karcsú, sőt!
2015. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell össze-vissza zabálni.

Az teljesen normális, ha naponta 1x mész wc-re.

A napi 3-4 sok, és lehet, hogy attól volt, hogy össze-vissza ettél mindent.

Egyél normálisan.

2015. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem diagnosztizált laktóz érzékenyek járkálnak napi 4x vécére.
2015. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!