Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hatásos lesz, ha fogyni...

Ez hatásos lesz, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 168 cm és 63 kg. Nagyjából 10 kg-tól szeretnék megszabadulni, a legjobb lenne, ha ez év végéig meg is valósulna. Esténként szoktam tornázni: bemelegítés, nyújtás, súlyzós gyakorlatok, majd comb-,has-, és popsiformáló gyakorlatok,a végén szintén nyújtás. Minden nap emelem 5-tel a gyakorlatok számát, pl. hétfőn 60 felülés, kedden 65. Ezzel a "módszerrel", illetve egészséges étrenddel lehetséges a célom? Nem vagyok kövér, de ez a kisebb felesleg már gyerekkorom óta önbizalomhiányt okoz. Kérlek segítsetek nekem, előre is köszönöm! :)

2015. szept. 6. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor segít, ha normálisan eszel mellette. Az nem elég, hogy egészséges élteleket eszel. Az adagok, mennyiségek is fontosak. Na meg, hogy mellette ne nassolj, ne igyál cukros italokat. Egyébként szerintem ez olyan 4 hónap alatt lemehet. Lehet, hogy nem is kell 10 kg mínusz. Akár már olyan 7 kg mínusszal is tök jól nézhetsz ki. Vigyázz ne ess túlzásba.
2015. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2015. szept. 6. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármit csinálsz, a lényeg az, hogy legalább 10-20 percnyi izzadás is bekövetkezzen (ezzel jelzi a szervezet, hogy megindult az "égetési" folyamat.
2015. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!