Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szobabiciklizés tényleg...

A szobabiciklizés tényleg erősít és nem fogyaszt?

Figyelt kérdés
Beleolvastam pár kérdésbe és én eddig azt hittem fogyaszt.De az itt válaszadók 80% kb. azt írta ,hogy a láb csak erősödik tőle.Ez így igaz?
2010. márc. 12. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.A szobabiciklizés az fogyaszt,mivel kardió mozgás.

Én öt éve csinálom (súlyzós edzés mellett)és tök vékony a lábam is.Sajnos.

2010. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 1000 éve szobabiciklizek és nem lett tőle izomkolosszus a lába. Mint minden mozgás, ez is arra jó, hogy begyorsítsa az anyagcserét és égesse a kalóriát. Ahhoz, hogy kimondottan megizmosodjon tőle a lábad, versenyzői szinten kéne bicajoznod. Ugyanígy az úszás: a hivatásos úszóknak mind gyönyörű széles válluk, izmos hátuk van, de ha te hetente 2-szer eljársz egy órát úszni, attól még nem fogsz úgy kinézni mint egy úszó, viszont jó kondiban leszel és tartod a súlyod.
2010. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. ha 110-130 as pulzustartományban tekersz,alacsony fokozaton ,akkor éegeted a zsirt. Ha felrakod a legnehezebb fokozatra,amit alig birsz hajtani 10 percig,és utána két napig nemtudsz felálni az izomláztol akkor nyilván az izmaidat terlhelted.
2010. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

az előzőnek írom, hogy óra nélkül honnan tudom hogy mikor van a tetem a zsírégetőtarományban?

különben én is biciklizem 2 naponta, mert egyik nap elliptikus 40perc, a másik nap bicikli 40 perc, és mindennap séta.

2010. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!