Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért válik be? (lent)

Ez miért válik be? (lent)

Figyelt kérdés
Olvastam ezen a honlapon, hogy egy fiú úgy fogyott le, hogy du. 3-ig (vagy azutánig) nem evett semmit, de utánna nagyon sokat és este vagy csak nagyon keveset, vagy egyáltalán nem evett. És melette csak tesiórákra járt. Ez miért válhatott be?
2010. márc. 12. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, szerintem ez baromság. Nagyon kikészíti a szervezetet. Egyél keveset és mozogj sokat, pár hét alatt iszonyúan le lehet fogyni. Ha semmit nem eszel és úgy mozogsz, akkor gyakran el fogsz ájulni, de az is rohadtul hatásos. De ez, hogy bezabálsz mint egy bulimiás, az minden, csak nem jó. Reggel is kell enni, nem attól fogysz, hogy kibírod este hatig és utána megeszel egy fél disznót.
2010. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem kéne mindent elhinni, amit honlapokon írnak. Ha én azt állítom, hogy én meg úgy fogytam le, hogy egész nap csokit zabáltam, azt is elhiszed?


Tegyük fel, igazat mondott (amit nem hiszek, de tegyük fel). Arról is volt szó, hogy meg tudta-e tartani a súlyát hosszú távon? Mert ez is lényeges kérdés. Lehet eszetlenül fogyókúrázni, csak nem érdemes, mert visszaüt.


És arról volt szó, hogy miből ette azt a nagyon sokat? Mert ha salátából és húsból, akkor érthető. Ha cukorból és szénhidrátból, akkor lehetetlen.

2010. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
na pont az ilyen étrendtől nem lehet fogyni.
2010. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, ha szerintetek ez képtelenség, akkor találtam ég egy ehez hasonlót: egy lány úgy fogyott, hogy reggelire csak gyümölcsöt evett, rendesen ebédelt (nem tudom, hogy ez alatt mit érthetett), 4 után semmit és napi 3 km-et futott.
2010. márc. 12. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:

A lány történetét nevezzük koplalásnak.

Koplalás képlete:

2hét-étkezés-7kg=1hét+10kg+étkezés

De csináld, ha a szervezetedet tönkre akarod tenni! A gyomrodat, a májadat ez biztos megterheli.

2010. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha kiegészíteném ezt az étrendet egy normális, szénhidrátdús reggelivel, és eltolnám a gyümölcsöt tízóraira, valamint vacsorára megenném az elfogyasztott reggeli felét vagy kétharmadát, akkor lassabban, de biztosabban lefogynék, lógó bőr nélkül.
2010. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor normálisan fogok étkezni! :) A mozgást illetően arra gondoltam, hogy minden nap csinálnék kb. egy fél órás aerobic kazettát. Ha például néhány naponta nem csinálom (nincs időm/kedvem), akkor az nagyon nagy baj lenne?
2010. márc. 15. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy adtam le 18 kilót 2 hónap alatt, hogy 12:00-ig mindent ettem, amihez kedvem volt, utána viszont csak zöldségeket, néha egy szelet sovány húst vagy sajtot hozzá. De éheztetni nem szabad Magad.

24/L

2010. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nagy hülyeségnek tartom.Ez lehetetlen dolog.
2010. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
és nem is mozogtál semmit?
2010. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!