Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend, és edzés nekem...

Ez az étrend, és edzés nekem megfelelő, fogyhatok igy?

Figyelt kérdés
napi 4szer tudok étkezni ami kb abbol áll, hogy 11 kor teljes kiörlésü kenyér valami szalámival paprikával vagy paradicsommal, 14 körül ugyan ez majd mikor haza érek 18 óra fele akkor brokkoli, 250-300g körüli csirkemell, és kevés barna rizs, jövőhéten viszont annyiba változna, hogy vennék egy fehérjét és reggel, mivel nemtudok korán enni még meg innék egy adag turmixot meg lefekvés elött is, ez az étrend jo lenne? Heti 4x er járnék kondiba minden nap más izom csoportot edzenék meg és 30-35 percet kardioznék 178cm és 97kg vagyok 19/f illetve még magasságra tudok nőni?

2015. szept. 15. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szódával elmegy. Tejsavófehérjét vegyél 70-80%-os, reggel mehet 40g és egy kis zabliszt CH-nak. Edzés után megint mehet 40g. Minimum 160g fehérje naponta ez fontos hogy megőrizd az izmaid amennyire csak tudod.


Minden nap más izomcsoportra edzeni, neked, rossz ötlet. Túl sokat pihenne egy izom, helytelen. 3 napos teljes testes az a jó számodra.

2015. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!