Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3hét alatt verseny miatt le...

3hét alatt verseny miatt le kell adnom 5 kg-t. De hogyan?

Figyelt kérdés

Okt.3-an lesz egy kick box verseny amire megyek. Es 60kg-ba szeretnek indulni, de jelenleg 64kg vagyok. Semmikepp nem szeretnek 65-be indulni.

Holnap kezdem, hogy semmi pekaru, csak zoldseg es gyumolcs illetve viz csirkehus, hal es kefir. Persze minden nap mas.

Kick box edzesre heti 3x jarok, de most heti 4x el fogok jarni futni is. Illetve heti 2x gorkorizni amennyiben az ido engedi.

Valaki tud valamilyen tanacsot adni amivel meg hatekonyabban tudok fogyni?



2015. szept. 10. 21:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16L
2015. szept. 10. 21:54
 2/13 anonim ***** válasza:
3 hét alatt kb csak éheztetéssel dobsz le ilyen sokat...
2015. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mérlegelés előtt szauna.
2015. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fogyi tanácsot nemtudok adni,de ha segít,hát annyit mondok,hogy ürítsd ki a beleid és hólyagod,mielőtt mérlegre állsz.
2015. szept. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mérlegelés után igyál és egyél. Nemtom mennyivel van ez mérkőzés előtt. Ha egy két óra,akkor van időd egy keveset enni és inni is úgy,hogy az ne jelentsen megterhelést a szervezetnek a beindult emésztés miatt.
2015. szept. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt csak úgy fogyhatsz 5kg-ot, hogy közben a teljesítményed is csökken. Döntsd el, melyiket szeretnéd jobban, nyerni vagy kisebb súlycsoportba kerülni.
2015. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 63 kg voltam este. evés után. egész nap csak gyümölcsöt, meg csirkehúst ettem és rengeteg vizet ittam.

suli után elmentem 1,5 órát görkorizni is. Holnap is megyek még edzeni és nem fogok sokat enni.

Köszönöm a segítségeket. Azt hiszem sikerülni fog:)

2015. szept. 11. 20:27
 8/13 anonim válasza:

Szénhidrát megvonás (gyakorlatilag ketogén diéta),

vízhajtás mérlegelés előtt.

Mérlegelés után azonnali ch, és folyadék visszatöltés (fehérje + szőlőcukor, esetleg vitargo).

Erö csökkenéssel fog járni, ezt be kell kalkulálni, és rendkívül megterhelő tud lenni a szervezetnek.

Az ilyesmi nem játék.

Kérdezném, hogy hol van a hozzáértő edződ, és esetleg a sportorvos aki ellát tanácsokkal, és figyelemmel követ?

2015. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Én olvastam erről, kipróbáltam, 3 nap alatt lejön kb 2 kg vele és nem vagy éhes (én legalábbis).

2015. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, rosszat linkeltek nekem :D


[link]

ezaz :)

2015. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!