Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétától megy le rólam...

Milyen diétától megy le rólam ez a kevéske zsír?

Figyelt kérdés

16/L és 59 kg vagyok, de csak a csontozatom vastag.

Van rajtam egy kevéske, azt le szeretném adni, ebbe a 90 napos meg atkins diétába nem szeretnék belekezdeni,

nomeg mozogni se mozgok sokat,nem tudom hogy április végéig lehetek-e pusztán diétától szép formás. Szerintetek?


2010. márc. 13. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Rubint Réka...feszesebb leszel tőle,akár 1hónap alatt...de minden nap csináld...20perces gyakorlatai vannak ,napi 2* 20percet ajánlom:)mindennap has de a kar-comb-csípő azt váltogasd:)
2010. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Krisz85 ***** válasza:
jobb ha szánsz rá időt, ha kevés is lesz rajtad a zsír a diétától (mozgás nélkül szinte kizárt hogy ez egyálalán normális módon be is következzen), akkor is sovány leszel, de alakod és formád az bizony nem lesz, mozgás nélkül nincs értelme
2010. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
uh értem .köszönöm a válaszokat el fogok menni egy héten 3-szor úszni áprilistól. Attól a hónap végére várható változás? :)
2010. márc. 14. 11:19
 4/9 Krisz85 ***** válasza:
ha rendszeresen csinálod, akkor 3 hét után is van változás ha a kajád rendben van és nem hagysz ki edzést, futni is kéne, mert az úszás csak részben az igazi, vagy ha nem megy a futás, bringa is lehet, vagy elipszis tréner stb
2010. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem. köszönöm.

Hát a reggeli rozskenyér zöldséggel,ebéd főtt kaja,vacsi meg joghurt alma ilyesmi, 6 után nem eszek, csak gyümölcsöt,joghurtot,műzlit,de valamikor azt sem kívánom.

Fogok úszni egy héten 2X-3X, minden nap megcsinálok 300 felülést a has érdekében:), és fogok futni is egy keveset.

Remélem rendben van.:)

2010. márc. 14. 14:50
 6/9 Krisz85 ***** válasza:
Egyél este 6 után, ahogyan étkezel az sajnos nem nevezhető még így sem helyes diétának
2010. márc. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem is kell diétának lennie. én sem nevezem annak :D

Csak helyesen.

6 után amúgy sem kívánom a kaját,szóval...:)

2010. márc. 15. 12:07
 8/9 Krisz85 ***** válasza:
Te lehet hogy nem, de a tested igen. De csináld csak így nyugodtan, az eredmény is olyan lesz. :-)
2010. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát így is lesz,nem érdekel különösebben,nem fogom magamba erőltetni,ha nem is kívánom.bocsi...
2010. márc. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!