Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le frusztrációm...

Hogyan győzzem le frusztrációmat az edzőteremben?

Figyelt kérdés

Eddig női edzőterembe jártam, de elkezdődött a suli, és mivel az a terem messze van , meg sorba kell állni a kardio gépekért úgy döntöttem váltok. Másodszorra voltam olyan edzőterembe ahol pasik is vannak. A kardio rész előtt van a recepció és ha jön egy srác mindig bebámulnak oda. Most átmentem a kondi részre, természetesen ott is guvvadt mindenkinek a szeme. Nem tudtam használni egy gépet, és egy srác odajött, és segitett meg elkezdett dumálni. Annyira rosszul érzem magam, mindig azon gondolkodok tuti bénának meg dagadtnak gondolnak. Ha folyamatosan fogok odajárni, megszokják a látványom? Amúgy 155 cm vagyok és 51kg, még 6 kilót szeretnék leadni.

20/L


2015. szept. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Guvadt a szemük? A gáz csajokat egyáltalán nem szokták bámulni. Azért bámultak, és a csávó is azért jött oda, mert jó csaj vagy.


Ráadásul neked nincs is igazán túlsúlyod, teljesen normál a BMI-d, sőt közelebb van a soványhoz, mint a túlsúlyoshoz. De jár oda mindennap 200 kifejezetten nagyon kövér lány is, hidd el, frankón senki nem fog azon pörögni, hogy ők mennyire kövérek.

2015. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk szokása megnézni a lányokat, nem azért néznek, mert kövér vagy, hanem mert ahogy mozogsz pl. jól kirajzolódik a feneked, ami számukra izgató.
2015. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez zavar akkor pamut melegítőben edz,ne pedig pitsa gatyában.

paranoia-a fontosság érzésének hamis illúziója-

magyarul a kutya sem foglalkozik veled csak te érzed.

a konditeremben pedig mindenki bámul mindenkit,plusz még önmagát is a tükörben.

hamar megszokod.

a dagadtak a konditeremben a láthatatlan emberek.

vagyis őket senki sem nézi,a dagadt nőket meg főleg nem.

2015. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!