Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózáshoz a rozs kenyér...

Fogyózáshoz a rozs kenyér vagy a teljes kiőrlésü kenyér fogyasztása a jobb?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Fogyózásnál nem eszel kenyeret. SEMMILYET. Tetszikérteni?
2015. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
#1: Van, aki eszik, nem zárja ki a fogyást... Persze előnyösebb, ha nem :) Én sem ajánlom egyik fentit sem, mindkettő gluténes szénhidrátbomba. Speciel az utóbbi rész még nem gond, nem alapozhat mindenki zsírra.
2015. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

ch-nak inkább egy kevés tk zab és a rizs ajánlatosabb lenne.

kenyér nem szükséges semmilyen formában.

a tk zab és a rizs is gluténmentes.

2015. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
46%
femina.hu/fogyokura/teljes_kiorlesu_vagy_rozs
2015. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyél többfélét felváltva.

De a mennyiséget csökkenteni kell.

Tehát ha eddig sok kenyérfélét, péksütit ettél, akkor nem elég, ha most fehér helyett teljes kiőrlésűt eszel.

Arra is kell törekedni, hogy ne minden étkezésed kenyér, tészta, péksüti legyen.

Reggelire egyébként simán mehet. Hülyeség, hogy egyáltalán nem lehet enni.

2015. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nem kell kihagyni a fogyokurabol a tesztaféléket, en ma is pizzat eszem es maskor is ettem kifliket vagy koretkent tesztafélét es fel ev alatt leadtam mar egy huszast, ugyh lehet enni barmit csak mértekkel es persze ha szenhidratot eszem akkor aznap tobbet is sportolok
2015. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván lehet fogyni kenyérrel, max. sokunk szerint nem érdekes. Szerintem zsírral kellemes fogyni (vagy súlyt tartani vagy tömegelni), de mindenki csinálja, ahogy neki megfelel, nem vagyunk egyformák.

Akinek árt a glutén, az jobb, ha nem eszi, de nem én fogom megmondani, kinek árt (állítólag mindenkinek. én csak azt tudom, hogy a testem szerint nekem nem jó, de érzékeny nem vagyok rá különösebben, nem lesz bajom tőle).


S hogy ki mennyi szénhidrát mellett tud kényelmesen, jóízűen és jóllakottan fogyni (ami szerintem alap), az nagyon szóródik. Nekem pl. napi 80g szénhidrát rengeteg, nem is érzem elég jól magam olyan sokkal, míg mások éheznének ezen a szinten és/vagy fájna a hasuk.


A tk kenyérnek megvan a maga előnye a fehérrel szemben (a rozsról nem tudok semmit, azért nem írom), ha nem is nagyon különbözik tőle. Adott esetben rengeteget jelenthet, hogy valakit jobban laktat vagy ilyesmi. Ha kevesebb elég belőle, az mindenképpen nagy javulás és a fogyásnak is jót tesz.

2015. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!