Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Wasa kenyér v...

Melyik a jobb? Wasa kenyér v a pufi rizs?

Figyelt kérdés
Melyik hizlal kevésbé?

2013. szept. 5. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

diétában a ch kb a zöldségekre redukálódik olyan alacsony a bevitelük,uh kb nem értem a kérdést.

a reggeli fehérjéhez mehet egy kevés zab,ha már ch.

2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel most igazából nem kaptam választ a kérdésemre :/
2013. szept. 5. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

szívesen de inkább nem fogtad fel,vagy nem érted.

de segítek ha ennyire lassú a felfogásod.

egyiket se egyed diéta alatt.

2013. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te nem tudsz olvsani, mert nem ez volt a kerdesem.
2013. szept. 5. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

A glutén mindenképpen előnytelen hatású, tehát a rizsnek van egy minimális előnye.


Fogyás alatt meg egyiket sem veszed, mert fölösleges keményítő források, ugye ha valamit rágcsálni szeretnél akkor ételt eszel, aminek jobban megfelel a

- zöldség

- olajos magokból sütött valami amit ropogtathatsz

- a rizs, ami gluténmentes, jóformán csak keményítő

2013. szept. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Fogyás alatt egyiket se edd bla bla bla." Mást nem tudtok szajkózni.

Persze és ha már nem fogyózik, rögtön vissza szedi amit leadott. Ha ő nem képes kenyér félék nélkül élni, akkor nem képes. Nem tudom miért nem lehet ezt elfogadni.

Fogyni így is úgy is fogyni fog. Felesleges nagyon levinni a ch szintet, ha nincs hozzá szokva csak szédülni fog.

Én elfogadom az álláspontotokat, tanácsot adhattok, de kényszeríteni nem kellene.


Ha csak a kettő közül lehet választani én a wasát választanám, de én inkább rozsos abonettet eszem. 2-3 szeletbe nem a világ vége.

2013. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha ő nem képes kenyér félék nélkül élni,"


Mondtam én, hogy rajta akarom tesztelni az új késemet? Ha nem, akkor miért ne élne? ... ?


A wasa a jobb.. persze, ha szempontok nélkül hozunk döntést, mondjuk értékítéletet akkor a fostosabb sz.ar is lehet jobb.. mint valami más, hasraütésszerűen..

2013. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!