Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ananásznak tényleg zsíréget...

Az ananásznak tényleg zsírégető hatása van?

Figyelt kérdés
És ha van akkor az milyen fogkú? pl ha megeszek egy nap egy egész ananászt azzal mennyi zsirt égetek el?
2010. márc. 13. 16:10
 1/7 maundrel ***** válasza:
62%
marhaság.... "Érdekesség hogy az ananászról elsősorban zsírbontó hatást feltételeznek, holott ez sajnos nem igaz, mert ehhez nagyon nagy mennyiségeket kellene elfogyasztani belőle. Azonban magas a szénhidráttartalma, ráadásul nem kizárólag gyümölcscukrot hanem szőlő-és répacukrot is találhatunk benne"
2010. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nemár:(
2010. márc. 13. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Te komolyan úgy gondoltad, hogy az ananász a megoldás a zsírfeleslegre? Akkor szerinted miért van ennyi kövér ember? :D :D :D Csak ananászt kéne zabálniuk nem? Az ananász tele van cukorral... A zsírt a mozgás és a helyes diéta tünteti el. Kész, ennyi, pont... lehet zokogni :)
2010. márc. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se hiszek ebben. IGen, az ananászra is mondják, meg a csípős ételekre, meg a kovászos uborkára és a sima kávéra is. DE valószínűleg az első válaszolónak van igaza, hogy nagyon-nagyon sokat meg kéne enni belőle, hogy ez a zsírégetés érvényesüljön. Amúgy rengeteg vitamin van benne és jótékony hatású pl. az emésztésre, a bőrre, tehát abszolút egészséges és fogyaszz belőle minél többet -de a rendes ananászt, ne a konzervet, mert az tényleg tele van hozzáadott cukorral.
2010. márc. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves második válaszoló nem tudom mit bunkózol, nyilván nem ugy gondoltam h csak ananászt eszek és lefogyok, és nem 20 kg ról van szo csak egy kettőről járok edzésekre szoval sportolok és helyesen étkezem csak fogamzásgátlot szedek ezért nehezebben mennek le rolam a kilok viszont annál könnyebben szedem fel őket. ennyi. nem értem mit kell parasztkodni. nem zokogtam. cöh...
2010. márc. 14. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja nem...Ha ebbe te hittél, akkor te is a hülye emberek brigádját erősíted.:)
2010. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
b*zdmeg...:D
2010. márc. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!