Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19 éves lány,176/68. alakformá...

19 éves lány,176/68. alakformálást, fogyást milyen konkrét értenddel tudnék elérni, ami összepasszolható az egyetemi napirendemmel?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavart, hogy csak egyre nagyobb lettem, tavaly előtti nyáron sikerült 63 kilóra fogynom mozgással és drasztikus diétával amit egész idén nyárig tartani is tudtam aztán kész vége( egyébként kb ez lenne a cél megint), 66 kg-ra felment és a tanév kezdetével befejeztem a nyári munkát, elkezdtem sportolni, jutott időm magamra, de csak nehezebb lettem.. nem tudom mit hogyan mikor egyek, és céltalanul egyszerűen nem megy, csak úgy ha percre pontosan be van tervezve különben vagy szétéheztetem, vagy dugig eszem magam. Mindemellett járok edzésre heti 1x röpizni( játszani) 1 kangoo órára röpi erősítésre és elég gyakran elmegyek cardio terembe futni vagy valami mozgást beiktatok a héten ha ez nem jönne össze. Szóval szeretném ha belinkelnétek valami egyszerű étrendet amit könnyen követni tudok és nem igényel túl nagy "előkészületet". Előre is köszönöm :)
2010. márc. 13. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy tánc tanfolyamot, a táncnál jobb alakformáló nem nagyon van.
2010. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!