Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyni, inkább formásodni...

Nem fogyni, inkább formásodni szerenék, hogyan lehet ezt?

Figyelt kérdés
Rendszeresen kocogni járok, nincs rajtam sok felesleg, csak egy kicsi a felsőcombomon. Kell- e diétáznom ahhoz, hogy ez is lemenjen, plusz szálkásabb combjaim legyenek?
2010. márc. 13. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Tornázz még a futás mellé. Rubint réka dvd-k jók nagyon, le lehet innen tölteni:

wwww.barbara-dvd.blogspot.com

2010. márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem árt, ha ügyelsz az étkezésedre is. Ha nem akarsz fogyni, akkor napi max 15 percet kardiózz, és aztán pedig súlyzós edzés kis súlyokkal, és szép formás leszel.

Ha mondjuk otthon akarsz aerobikozni, akkor próbálj erősítő vagy kondi aerobik dvd-t szerezni. De semmiképp sem zsírégetőt.

2010. márc. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Rubint Rékát ajánlom! Én a Napi 20 perc önmagadért-ra tornázom,még 2 hete sincs de már olyan kerek fenekem van töle! Nagyon tudom ajánlani,ha formásodni szeretnél! Eleinte kicsit húzos,de bele lehet jönni hamar!
2010. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja,és külön van comberösitö része neked! =)
2010. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!