Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le gyorsan?...

Hogyan fogyjak le gyorsan? Sokszor próbálkoztam de nem bírom ki hogy. Ne egyek édességet, nasit stb.

Figyelt kérdés
Sziasztok! én egy 13 éves lány vagyok,és 75kg..Le szeretnék fogyni.Már nagyon sokszor nekii indultam de sosem sikerült,max csak 2 hétig,de az alatt sem fogytam semmit.1 hetente le szeretnék adni legalább 3 kg-ot.Hogy csináljam meg?

2015. szept. 21. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha életmódot váltasz, és azt mondod, hogy mostantól másképp étkezel és többet mozogsz, az állandó változás lesz, az állandó változás viszont újat jelent, amihez a szervezetnek alkalmazkodnia kell, szóval 2-4 hét az lehet, hogy semmi, főleg akkor, ha cukor-lisztet felváltja sok zöldség, ami addig nem volt meg, akkor egy új élmény az egész szervezeted számára. Arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy fogytál, csak a mérleget vetted alapul, ami hülyeség.


De heti fél-egy kilónál többet nem érdemes fogyni, vagy megbánod, mert ronda lesz a bőröd. Ráadásul ennyi idősen veszélyekkel is jár számodra - menstruáció, hormonok, stb. Ne akarjál ilyen rohamtempóban fogyni, legyél kitartó a fogyókúráddal, idő, míg beindul. Ha annak ellenére, hogy úgy érzed jól csinálod - értsd: nem keveset eszel, hanem jól és jót -, akkor majd variálod 2-4 hét elteltével. Ha a fogyókúra gyors és egyszerű lenne, nem lennének elhízott emberek.

2015. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hallottál még a Google keresőről.??? Beírod hogy fogyókúra és csodák csodájára kidob egy csomó találatot. Mi ebben a nehéz.? tessék ez volt az ötödik találat 10 mp volt az egész.Nem hiszem el de komolyan.

[link]

2015. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a testsúly*2g fehérjét el kellene már felejteni végre. Neki bőven elég lenne 90g protein, hogy ne legyen izomvesztés.
2015. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyorsan?? Azt felejtsd el!

Sose lesz tartós.

Szépen, lassan étkezési mód és gondolkozás váltással.

2015. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Először is felejtsd el azt, hogy gyorsan akarsz fogyni. Ha túl gyorsan fogysz, az semmiképpen nem jó. Maradandó nyom maradhat a testeden, és beállhat a jojo effektus is, akkor meg kárba vész az addigi erőfeszítésed.


1 hét alatt nem egészséges 3 kg-ot fogyni, az túl sok. Én annyi idő alatt a nyáron 1, illetve, 1,5 kg-ot fogytam. Elég ha te is csak 1 kilót fogysz. És hogy érheted el? életmód változtatással.


Mozogj többet, száműzd a szénhidrátokat, és egyél több gyümölcsöt és zöldséget.

2015. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Heti 3 kiló fogyás kivitelezhetetlen, hacsak nem vágod le helyből a lábadat.

Fogyni gyorsan nem lehet. Csak türelemmel,kitartással szép lassan. Ha gyorsan akarsz fogyni és ilyen vágyálmokat kergetsz, hogy heti 3 kiló akkor bizony nemcsak 75 kiló maradsz hanem több is leszel.

Jó fogyás titka: Teljes étrendváltozás, és egy kis sport.


Egyél mértékkel. Ne nasiz minden nap. Nem kell végérvényesen lemondani a nasikról, csokikról, édességről, de korlátozd a fogyasztását. Mondjuk havonta egyszer egyél meg 20 g csokit.

De ha fogyni akarsz akkor a mindennapi nasi evésről lemondasz. Ha ez nem megy akkor ne panaszkodj, hogy elhíztál.

2015. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ültesd le egymással szemben a fogyást akaró és az édességhez ragaszkodó énedet, vitassák meg ők ketten a dolgot. Remélhetőleg valamilyen megoldásra jutnak majd. Kívülálló ebben nem tud segíteni.
2015. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval édességeket akarsz enni és heti 3 kilót fogyni? Még ha kegyetlenül odateszed magad s elfelejted a nbassolást, akkor se fog menni 3 kiló. Ahhoz extrém körülmények (brutális edzés, napi sok órában) és/vagy óriási túlsúly kell (nem ilyen pár tíz kiló max), s akkor sem megy mindenkinek ennyi...

Szerintem maradj meg a realitás talaján. Felesleges gyorsan fogynod, kibírod azt lassan is, eddig sem zavart a túlsúlyod annyira, hogy tegyél érte, most is nassolni akarsz... Ez nem kívánságműsor, hogy kitalálsz valamit és azt megkapod, tenned se kell érte sokat.


Bár az édesség és nassolás még beleférhet a fogyásba, nasi és kalóriaegyenleg kérdése. Én is sok édes nasival fogytam 20 kilót. Speciel szénhidrátszegény étrend mellett, de lehet máshogyan is.


2 hét az nem sok. Ha 5, ha 0 kiló megy le, az nem jelent semmit. Hosszabb távon kell gondolkodni s kitartani.


Válts életmódot s egyél jó ételeket, de valamivel kevesebbet, persze mozogni sem árt, sőt, valamennyit eleve kell, ha nem akarsz fogyni, akkor is.

2015. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!