Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint réka vagy béres alexand...

Rubint réka vagy béres alexandra melyik dvd-je a legjobb zsírégetéshez? |akitapasztaltaisazírjon|

Figyelt kérdés
-10 kilót szeretnék leadni.
2010. márc. 14. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Réka jobb
2010. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem az a kérdés h kettő közül ki a jobb, hanem h melyik dvdjük jobb_!?
2010. márc. 14. 10:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam. És akkor Réka DVD-JE jobb.
2010. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 maundrel ***** válasza:
torna szempontjából ugyanaz. mindkettő ugyanolyan jó. Én személy szerint azért választottam Szandit, mert Rékát nem tudom elviselni :S (mármint a személyiségét)
2010. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Réka Add önmagad DVD-k, nekem z első jött be a legjobban, a többi sztem fárasztóbb, és nehezebb!
2010. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 frencsy válasza:
Itt a tavasz!! Irány a hármashatárhegyi kilátó!! ennél jobb zsírégető (és ólcsó) nincs a világon!!
2010. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
najóó. kisokkoltok. xd na úgyértem h szandrának van több dvd je. pl Új kihívás, Lendületben..stb. és rékának is van több dvdje. na és arra lennék kiváncsi h ezek közül melyik hatásosabb zsírégetésre. melyikkel tudok könnyebben fogyni. meg ilyenek.
2010. márc. 14. 10:31
 9/9 maundrel ***** válasza:
az ég szerelmére! hányszor mondjam el hogy mindkettő jó!. tölts le egyet-egyet mindkettőtől és próbáld ki! nem mindenkinek válik be ugyanaz. Torna szempontjából, hatékonyság szempontjából ugyanolyan jó mindkettő! Kipróbálod mindkettőjüknek valamelyik DVD-jét, és aztán döntesz! Rékától a 2009-est ajánlom -lábsúly nélkül kezdetben- Szandinak pedig a Legjobb formád DVD-jét. Letöltöd (vagy megveszed), megcsinálod, és látni fogod neked melyik a szimpatikusabb! -mivel ugyanolyan hatékony mindkettő-
2010. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!