Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma egésznap kivit eszek...

Ha ma egésznap kivit eszek gyümölcsnapra az egészséges?

Figyelt kérdés
nem diétázom meg semmi...de szeretnék leadni pár kilót,ezért ma csak kivit fogok enni. egészséges ez igy?
2010. márc. 14. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egészségesnek nem tudom, hogy az -e, de a helyedben nem csinálnám, mert az aszkorbinsav szét fogja csípni a szádat. 3-4 db után nekem már volt, hogy vérzett az ínyem :S pedig amúgy minden oké a számmal...
2010. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Amikor a kivi szétmarja a nyelőcsövedet és a gyomrodat, majd refluxot okoz, majd te is rájössz, mennyire egészséges.
2010. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Szerintem se egyél kiwit,én is szeretem ,de mikor egyszerre 5-öt megeszek a nyelvem szinte lemarodik:S És az nagyon rossz
2010. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy egyoldalú táplálkozás.
2010. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
csak olvastam hogy jó ha 1héten legalább egyszer gyümölcs napot tartok. ezért kérdeztem hogy a kivi erre a célra mennyire megfelelő. Köszi az értelmes válaszokat:)
2010. márc. 14. 12:21
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó egyszer sem ha gyümölcsnapot tartasz!:)

Felejtsd el, süssél csirkehúst!


kezdet voltam.

2010. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jó a gyümölcsnap, de az nem azt jelenti, hogy egyféle gyümölcsöt eszel, hanem hogy csak gyümölcsöt, de abból többfélét pl. alma, banán, kivi, narancs, stb, stb...

Első válaszoló voltam

2010. márc. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Akkor is kell minden nap állati fehérjét ennie!!!!


kezdet voltam.

2010. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Állati fehérje a joghurt és a túró is. Valamint a hal. Ezereszer jobb mint a hús és legalább nem lesz tőle magas a koleszterined. Egyébként nem csak állati fehérjét kell minden nap enni, hanem az ÖSSZES élelmiszercsoportból (gyümölcs, szénhidrát stb.) MAúgy nem tudom, nagymamám vallási okoból szintén heti 1 gyümölcsnapot tart (ő általában almával csinálja) 1989 óta. Most 87 éves és nekem több bajom van a magam 28 évével mint neki. Makkegészséges. Szóval nyilván nem hülyeség, méregtelenítésnek is jó. A kiwi tényleg sokaknál okoz szájban allergiás reakciókat, de ha te bírod (én pl. bírom, semmi bajom nem lesz tőle), akkor válaszd a kiwit. Azt hallottam, a gyümölcsnap méregtelenítés szempontjából akkor a legjobb, ha egész nap csak egyféle gyümit eszel. és a lényeg: 3 l folyadék mellé!
2010. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, kb. 5 éve nem eszek semmi állati eredetű dolgot, még sincs semmi bajom...
2010. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!