Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sikerülne? Vagy...

Szerintetek sikerülne? Vagy hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Most 46 kg vagyok(148cm) (nagy fenék-comb;hurkás has)Tehát nem vagyok egy vékony.Na mindegy.Azt kérdezném sikerülhetne-e a 40 kg-t elérnem?Vagy a 42-t legalább.Hogyan csináljam?
2010. márc. 14. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy...?
2010. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsi 13:)
2010. márc. 14. 12:37
 3/6 Krisz85 ***** válasza:
Szerintem ne akarj még ennyi idősen fogyni, amire inkább figyelj mostantól hogy a barátnőiddel ellentétben került a gyorséttermes pizzás, chipses kajákat, és a csokit bonbont stb, mert kb. ilyen korban kezd el hízni a lányok nagytöbbsége, ha erre odafigyelsz és sokat mozogsz akkor nem kell diétázgatnod meg fogyóznod 25 éves korodig az tuti
2010. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Te őrült vagy!!! nem a súlyoddal van baj. én inkább a helyedben a magasságom miatt aggódnék. 13 évesen 148 cm vagy?

Mi vagy te, törpe? Jesszus.Más olyan korban már 155 cm körül van, 160.

2010. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
xD én 155 vok 13 évesen 50 kiló de semmi bajom sincs(a suliba én vok a legsoványabb xD)szerintem nyáron mozogj sokat fuss stb.vagy ha nem akarsz(bár ez az egyik legrosszabb megoldás)várd amíg megnősz
2010. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én 48 kiló vagyok szintúgy 13 éves.

az oké h az a gond azzal a lánnyal h alacsony de azon hogyan lehet változtatni? mert én is nagyon alacsony vagyok, és picit vastagabb a keleténél.. de nem szeretnék fogyni, inkább csak nőni.. =S

2010. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!