Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem hányok?! Mit csinálo...

Miért nem hányok?! Mit csinálok rosszul?! Bezabáltam 5 kakaós csigát ebéd mellé és megööööl a hasam. Ittam egy pohár sós meleg vízet, egy egész citrom levét, ledugtam az ujjam de semmmmi. Hogy kell?!?!

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pontosan miért szeretnéd tönkretenni magad? Ugye tudod, hogy a hánytatástól fekélyes lehet a nyelőcsöved, és kihullhatnak a fogaid?
2010. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem akarok elhízni.....
2010. márc. 14. 14:02
 3/16 anonim válasza:

Igyál szódabikarbónát, hátha segít!

Sztem ez egyszeri alkalom lenne nála, mert már annyira kínlódik, hogy fáj a gyomra tőle. 2-3 évente nekem is muszáj hánynom, mert egyszerűen megcsömörlök néhány kajától..

2010. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mennyi szódabikarbonát?
2010. márc. 14. 14:05
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Mosogatószert meg szódabikarbónát egyél össze és buborékokat fogsz fingani!


Elszállnak a kilóid !!

2010. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne egyél 5 kakaos csigát és nem lesz ilyen panaszod, de ha hányni akarsz akkor nyers tojásba rakj cukrot az lehet meghozza a hatását.

A hánytatás az tudod h bnetegség, ha nem akarsz meghizni akkor ne egyél annyit !!! Nem kihányni kell, hanem nem megenni.

2010. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Teáskanálnyit egy pohár vízbe. De elkeserítelek, ettől nem fogsz hányni.
2010. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz elhízni, akkor máskor ne egyél 5 kakaós csigát. Ettől az egy alkalomtól nem fogsz elhízni. Most pedig nyomás kifelé, mert szép idő van, sétálj, fuss egyet, biciklizzél vagy görkorizzál egyet, mozogd le a csigákat, és máskor gondolkodj hamarabb!
2010. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
dilidoki
2010. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
be van borulva, hideg van és fúj a szél. el vagyok keseredve nincs kedvem kimenni. legfeljebb patikába nyitva vannnak ma a patikák?
2010. márc. 14. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!