Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 43 kilo vagyok. Szerintetek sok?

43 kilo vagyok. Szerintetek sok?

Figyelt kérdés
13 éves 160 cm és 43,5 kilo vagyok. Szerintetek ez elfogadható?

2015. szept. 27. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
ez még sok sajnos 40 az már jobbnak tűnik....lol
2015. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Első, ne írj ilyeneket, mert a kérdező nem biztos, hogy érzi az iróniát. Csontsovány vagy, híznod kéne!
2015. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ha tényleg csak így vesszük akkor lehet hogy csont sové

ánynak "tűnhetek" mivel csak leirtam az adatokat. De ha tükörbe nézek nem ezt látom. Van egy lány az osztályomba aki ugyanennyi kilo sőt még magasabb is de szerintem nálam sokkal vékonyabbnak tűnik. Hosszúak a lábai,és olyan modell alkata van,de nekem nem

2015. szept. 27. 12:01
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

sose másokhoz mérd magad. neked van egy adottságod, abból kell kihoznod a legtöbbet. én pl 155 cm 48 kiló vagyok(nagyjából homokóra alkat) és soha egy percig nem éreztem magam túlsúlyosnak. nagyjából 10 éve ugyanennyi vagyok.

ha modell alkatú akarok lenni abba belegebednék se sikerülne, mert nem vagyok az a típus.

fejben rakd rendbe magad és nem lesz gond.


23N

2015. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Míg a biológia szertárban kevesen férnétek el szemlétető eztöznek ilyen súllyal!
2015. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

"De ha tükörbe nézek nem ezt látom."


Mert egy TESTKÉPZAVAROS soha nem azt fogja látni, ami a valóság, hanem amit az agyába belebeszél!

Tehát te eleve kövérnek hiszed magad, miközben egy súlyos pszichológiai eset vagy, anorexiás is!


Ugyanilyen magas vagyok, mint te, csak 9 kg-val nehezebb és 12 évvel idősebb is vagyok!


Ha nem akarod a hátralevő életedet a kórházakba járással tölteni, akkor kezdj el hízni. És kérd meg anyukádat, hogy vigyen el pszichológushoz!

Egyébként anyukád foglalkozik egyáltalán veled?

2015. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze. Anyukám már mindenhova elvitt,kineziologiustol a pszihologusig,de nem vagyok képes olyan dolgot megenni ami egy kicsit is hizlal. Már nagyon sokat veszekednek emiatt apával is. De nem vagyok képes elhinni magamrol..Megszállottan nézem minden ennivalo kaloria tartalmát. Mindig is vékony voltam,de 7. tanév végére eléggé meghiztam 50 kilo voltam. Depresszios lettem. 2 hona alatt tobb mint 8 kilot fogytam,de még mindig megkeseriti ez az egész az életemet és a szüleimét is.
2015. szept. 27. 12:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig még az 50 kg se lenne sok.
2015. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem akarod, hogy infúziót kössenek rád a kórházban, és így tápláljanak téged, akkor jobb lenne, ha ezt a dolgot, amit művelsz, abbahagynád!


Miért hiszed azt, hogy nem vagy szép 50 kg-san?

Gondolom már azért vannak testi panaszaid ezzel az egészségtelen életvitellel kapcsolatban, de ha nincs, akkor majd lesz, pl. ki fog hullani a hajad, menszesz elmaradást, meg is állhatsz a fejlődésben..stb.


Anyukáddal szoktál erről a problémádról beszélgetni? Ő mit tanácsol neked?

2015. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A 6.-al nagyon egyetértek.!

Az a baj hogy ebből egyedül nem tudsz vagy csak nagyon nehezen kikeveredni mert más akarsz lenni mint ami valójában vagy. Segítségre van szükséged ha bevallod magadnak ha nem. A sportot ajánlanám neked, tök mindegy mi, csak menj el egy közösségbe ahol jó a hangulat. Egy közösségben ahol közösen sportoltok elterelődik a figyelmed és meggyógyul a lelked mert nem csak magadra fordítasz figyelmet hanem másokkal is törődsz pl, kézilabda vagy valami csapat sport.

2015. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!