Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Befejeztem a diétám. Most mi...

Befejeztem a diétám. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

5 hónap kemény diéta + sport meghozta az eredményét. 68 kgról 54re lejöttem, és elégedett vagyok.:) Hetente 2-3szor mozogtam minimum (kocogás, fallabda, stb) (+ gyaloglás haza a suliból, + tornaóra heti 3szor) ezeket nem fogom abbahagyni, így diéta után sem. :) Ellenben kalóriaszámlálós diétán voltam, és így a végefelé 1200 kcallal alig ment le rólam valami, szal csökkentettem, 700-800 kcalra. Napi étrendem kb. így nézett ki:

reggeli: telj. kiőrl. kenyér + jégsalátalevelek, paradicsom, 1 db vékony szelet csirkemell sonka - 250 kcal

tízórai: 2 db alma/narancs - kb. 80 kcal

ebéd: 150 g csirkemell + paradicsom, uborka/valamilyen saláta öntet nélkül!!!, köretnek - 200-250 kcal

uzsi: 1 pohár kefir/2 db nagyobb alma - kb. 90 kcal

vacsi: 100 g csirkemell, hozzá saláta öntet nélkül/uborka/paradicsom - 150 kcal

Ez így kb. 800 kcal. És nem éheztem a diétám alatt, székletem is volt rendesen, szal sztem nem volt káros ez a 800 kcal sem. Mikor többet mozogtam, akkor picivel több fehérjét ettem egy nap a végefelé, de 1000 kcalt akkor sem léptem túl.

A kérdésem, hogy szerintetek mit csináljak, hogy ne hízzam vissza a leadott kilókat? :/ Ha egyenletesen emelem a kcal számot (zöldségek, gyümik, sovány húsok főleg), tehát két hétig ennék most 1000 kcalt, aztán a kövi két hétben 1200 kcalt, és így tovább, akkor ugye nem híznék vissza?

(Mellesleg nem fogok visszatérni az előző életmódomhoz. Belátom, ok miatt híztam el, mekis kaját alapból nem szerettem diéta előtt sem, cukros löttyöket pedig hetente max. 2-szer ittam, de most már valahogy nem is kívánom a kólát :D szal maradok az ásv. víznél. Fehér kenyeret pedig nem fogok többet enni, csak barnát. Anyu sütijei viszont csábítóak... szal arra figyelni fogok.)

17/l


2010. márc. 15. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél azt amit otthon főznek, kérd meg, hogy egészségesen főzzenek. Egy héten 1X 2X lehet édességet is, de mindent mértékkel. Alakíts ki magadnak egy étrendet, hogy mikor mennyit és hogy mit azt is megtervezheted előre is akár, de ha mindig egészségesen főznek akkor nem muszáj. Sport továbbra is, hajrá!
2010. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Vájúra fel!!!
2010. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

uuu de irigyellek! én is onnan indultam még tavaly tavasszal fél év alatt lement egy 10es de azóta egy másfél visszajött és nem megy le pedig nem is 58at akarnám elérni hanem ink olyan 54-55öt. adj tanácsot légyszi. sportolok heti 2tesióra+heti 2spinning. figyelek az evésre de nem számolok kalóriát. és neked nem lettek csíkjaid? hol volt rajtad sok fölösleg? elérted a számodra teljesen ideális és neked tetsző alakot? bocsi a sok kérdésért


amugy a válasz: én mondom csak másfél kilót híztam úgy h még a sport is kimaradt 2hónapig és többet is ettem. te ne hagydd abba a sportot, és egyél mindent csak ne túl sokat és azért a meki kerüldd:) sztem:D

17L

2010. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba a sportot, hetente mérd magad, és ha észreveszed, hogy hízol... nos, akkor beigazolódik, hogy mégis káros volt a 800/1000 kcal. Őszintén szólva nem tudom...
2010. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!