Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most este 10-kor megettem...

Ha most este 10-kor megettem egy abonettet (16kcal), nem okoz problémát a diétám alatt?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon éhes vagyok, megettem most egy abonettet! Azt tudni kell, hogy én szinte minden nap hajnali 1 kor fekszem! Úgy kb este 8-tól nem eszek! Mondjuk napközben is csak salátát és almát eszek!

Légyszi normális válaszokat kérek


2011. okt. 1. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A diétád nem normális, ha csak salátát és almát eszel.
2011. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
inkább egyél rendesen, joghurt, vmi kis zöldség. így csak kiéhezteted magad
2011. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
el fogsz sorvadni. már nem az abonett miatt, hanem a sz.ar kajálás miatt. miért nem eszel úgy mint egy ember?
2011. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

de,hogyne okozna.holnap 10kilóval nehezebb leszel... -.-

ne legyen belőle rendszeresség s nem lesz nagy baj úgyse.

2011. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én körtézem most, legalábbis szerintem mindjárt bedobok még 1-et, pedig az minden csak nem fehérjedús ZSÍROS LESZEK HOLNAP Eeeeek! :D
2011. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

...és jóllaktál egy abonettel?

de félre a tréfát.

Nem így kell fogyózni, ahogy te teszed.

Nem szabadna éhezni, naponta ötször kéne enni /na nem jóllakásig/ napi legalább 2,5 l cukor és szénsavmentes folyadékot inni és minden tápanyagból bevinni.

2011. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre mi neked a normális válasz? Hogy igen vagy nem?


Azt nem gondolhatod komolyan, hogy ettől hízni fogsz, azt viszont igen, hogy éhen halni vagy megbetegedni.

2011. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy merészelted ezt úúúúristen.... hallod itt ülök teljesen kiakadva, hogy te este tízkor megettél egy abonettet.

Ezt még mindig nem bírom felfogni. Borzalmas. Hova fajul ez a világ?!?! Még tízkor abonettet eszik, szörnyű!

2011. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Éheztesd magad, így csak azt éred el,hogy amikor befejezed a diétát nagyon gyorsan visszakapod a kilókat, a szervezetet nem lehet becsapni. Másrészt nem egészséges ha később meg akarod tartani az elért eredményt rendes diéta megy, mivel gondolom lány vagy ez napi 1200-1500 kalória bevitelt jelent 4 5 étkezésre elosztva, minőségi egészséges ételekből, és mindenféle tápanyag bevitele szükséges. A szénhidrát beviteled reggel illetve ebéd alatt menjen végbe de ekkor rendes ételt egyél, délutántól lehet mondjuk gyümölcs(alma) formájában enni, mellette sok sok zöldég, fehérje(tojás, sovány túró, csirke mell, halak) és sok sok cukormentes folyadék ivása legjobb víz, ha szereted a teát kiváltképp zöld tea nagyon jó. A zsírt magvak formájában vidd be pl lenmag, egyébként ne egyél zsíros kajákat, édességet, szemtet( chips hamburger stb) tarts be a napi 1200-1500 kalóriát szépen elosztva este csak az a lényeg hogy elalvás előtt két órával már ne egyél ha 1-kor fekszel le 10 kor még nyugodtan ehetsz mondjuk egy kis sovány(!!!!)túrót vagy bármi könnyűt, de a szénhidrátokat már hanyagold mert felesleges nem használod már fel éjszaka. Ha ezeket betartod szép eredményeket érhetsz el hát még ha sportolsz kardiozol is mellé( fuás, kocogás, gyors séta, szobabicikli, taposógép, lépcsőzés, ugrókötelezés,) Igazából a mozgás nagyon fontos.. alkalmanként érmese 40 percet legalább mert 20-30 perc után indul be a zsírégetés, addig csak a felhasználható energiaforrásaidat éled fel. Sok sikert, ha van még kérdés írj nyugodtan, de ne éheztesd magad, mert az tényleg nem használ, téves elmélet hidd el tudom miről beszélek.
2011. okt. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!