Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy még csak...

Hogy lehet, hogy még csak ennyit fogytam? Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hónapja diétázom, mozgok is. Napi 1200-1500 kalóriát eszem max. Hetente 3-4 alkalommal járok edzőterembe, olyankor 40 percet gyalogolok gyorsan a futópadon és 30 percet biciklizek. Emellett szoktam súlyzózni is, pl: mellgép, hátgép, lábgép. Nem nagy súlyokkal persze. Edzés előtt L-carnitine kapszulát szedek. Eddig csak 5kg ment le, 2 hónap alatt ez kevés, nem? Pedig nagy súlyfeleslegem van, elvileg akkor gyorsabban kéne mennie a fogyásnak, legalábbis most az elején. 100kg-ról indultam, jeleneg 95-öt mutat a mérleg, de csak reggel, üres gyomorral, wc után. Ha napközben mérem magam, akkor 1kg-val is többet mutat:( Kicsit elvagyok keseredve, mert nem az a célom, hogy villámgyorsan leadjak ilyen nagy súlyfelesleget, de azt hittem ennél azért több lemegy 2 hónap alatt. 20/L
2010. márc. 15. 20:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Leírom még, hogy kb hogyan néz ki egy napi étkezésem: reggelire általában egy szelet tk., vagy rozskenyeret eszem, vajjal, valamilyen zöldséggel mellé, vagy szoktam enni tojást, 2-3mat. Ebédre bármit eszem ami van éppen főzve, na persze nem zsírban tocsogó ételeket, hanem általában zöldsélevest, vagy főzeléket. Kis adagot. Vacsorára gyümölcsöt szoktam enni, narancs, alma, kivi pl. Sajnos a napi 5x evést képtelen vagyok tartani, de próbálom azt, hogy tízórait is eszem, de csak egy almát általában. Inni csak vizet iszom, néha egy pohár tejet, vagy 100%os gyümilevet- ezt mértékkel persze. este 6 után már semmit nem eszem. Mit csinálok rosszul?
2010. márc. 15. 20:33
 2/14 anonim válasza:
szerintem ez igy tokeletes, es nagyon jol teszed hogy mozogsz is, en meg annyit tanacsonek, hogy ahogy no a fizikai kondiciod az edzestol, vallalj be tobbet, nehezebb sulyokat, tobb futas, tobb biciklizes, noveld kicsit . jo hogy mindent eszel igy is kell, a lenyeg hogy az adag keves legyen, hogy egy kicsit szukuljon a gyomrod, egy ido utan mar kevesebbel is jollaksz. hidd el hogy ha tovabbra is gyursz , mozogsz, keveset eszel es igy folytatod ahogy most, akkor lemegy ott meg a tobbi plussz kilo is, es tudod, igy hogy lassan megy le rolad, nem viseli meg annyira a szervezetedet sem, es a borodet sem, illetve sokkal konnyebbb megtartani a sulyodat, mint annak aki koplal hirtelen lmegy 10kilo, es 2 het mulva visszavandorol. ezzel a modszerrel a lassuval, viszont megmarad a sulyod. csak igy tovab szoritok hogy sikeruljon!
2010. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

1. EGYÉL 6 után.

2. Csak víz.

3. Ne főzeléket egyél, mert tele van liszttel, helyette csirkemell+zöldség.

És szerintem a tempóval semmi gond nincs.


kezdet voltam.

2010. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem kevés az 5 kiló,mivel ugye a heti 0.5-1kg fogyás az egészséges. Viszont úgy látom hogy nagyon kevés fehérjét fogyasztasz,ami kéne az izom megtartásához. Próbálj meg roston sült csirkemellet,halat,zsírszegény túrót és sok zöldséget beilleszteni az étrendbe. Kerüld a lisztes,cukros,zsíros ételeket.
2010. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az edzést növelni fogom majd, arra már gondoltam én is, majd ahogy bírok többet. Igen a főzelékben a liszt a gond, keveset teszek bele, viszont valaki ajánlotta, hogy helyettesítsem étkezési keményítővel, tényleg nem hízlal annyira? Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 15. 21:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Maga a tempó nem rossz, heti fél kg jó, meg fogod tudni tartani, és talán a bőröd se lesz olyan gáz.

Viszont tényleg vannak hibák:

1. reggelire egyél sonkát és nem túl zsíros sajtot is

2. tízórai, uzsonna: natúr joghurt vagy gyümölcs, elég az alma

3. ebéd és vacsora: hús párolt zöldséggel vagy salátával. Este is kell normálisan enni, de lefekvés előtt kb. 3 órával utoljára. És nem olyan sokat, mint ebédre.

4. a 100%-os gyümölcslé pontosan annyira hízlal, mint a kóla (olvasd el a kalóriatartalmát), kivéve ha te magad facsarod ki, de akkor meg már érdemesebb a rostokat is megenni

5. Főzeléket csináld teljes kiörl. liszttel, de tényleg inkább kerüld. Szarrá van főzve benne a növény.

2010. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbálom ezeket betartani, amiket írtatok. Főzeléket azért eszem, mert szeretem meg ez eláll 2 napig, így nem kell mindennap főznöm, pl párolt zöldséget jobb mindennap frissen csinálni. De lecsökkentem és veszek tk lisztet, vagy keményítőt. 100%os gyümölcslé tudom, hogy hízlal, 1 deciben van kb 40kalória, ezért naponta csak 2decit szoktam inni. De az edzéseket nem sumákolom el, remélem lesz eredménye:) Köszi a tanácsokat :)
2010. márc. 16. 12:56
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 21/L vagyok. Kérhetnék tőleg egy e-mail címet? Privit szeretnék írni a fogyással kapcsolatban.

2010. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy írj nekem privit, ha nem akarod kiírni súlyfelesleg címen. köszi.
2010. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, írtam privit.
2010. márc. 16. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!