Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy csak ennyit...

Normális, hogy csak ennyit fogytam 5 nap alatt?

Figyelt kérdés
H:2 epres joghurt K:20db háztartási kex, 1 alma Sz:2 banán, 1 szelet sajt, 2 paradicsom Cs:1 snickers 1 energiaital P: 1 répa, 3 barack, 1tejföl. És emellé napi 1l viz, ez volt az eheti étrendem 78kg-ammal kezdtem és most 76 vagyok.Nem kevés ez a 2 kiló? mert én nagyon elkesetedtem.
2009. júl. 17. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is elkeseredtem, ahogyan ezt az "étrendet" végigolvastam... :(


Kérlek értsétek meg, ezzel hosszútávon hízni fogtok! Egyszerűen alultáplált leszel, ha ezt fogod enni. Olvass utána, és meglátod hogy mennyire rossz amit csinálsz!


Amúgy ezzel az étkezéssel valóban kevés a 2 kiló... DE azt tudnod kell, ez sem zsírból ment le! Lement egy nagy adag víz, meg egy kis izom. Mégis, mennyi fogyást várnál el egy hét alatt? Miért egy hét alatt akarod leadni azt, amit hónapok alatt szedtél föl? Sajna, ez nem így megy... Egy hét alatt 1, másfél kiló a normális, és a jó. Ehhez kell egy normális étrend, aerob, és anaerob mozgás kombinációjával.

2009. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy nem jó egyáltalán. A szervezeted szépen átállt a raktározó üzemmódra. Ha ezt a koplalást, amit csinálsz, abbahagyod, akkor egy fél nap alatt visszajön az egész. ami eddig lement.

Szépen állits össze egy normális és egészséges étrendet és sportolj mellette. IGy 2-3 hét alatt el fog indulni a fogyásod és ha ügyes vagy, akkor simán heti 1 kilót tudsz fogyni.

De ezt a butaságot hagyd abba. Egyél egy nap 5-6-szor és mozogj rendszeresen 40-60 percet.

2009. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez rettentő egészségtelen diéta egyáltalán a csoki mit keres ott? Te keveset eszel,de nem megfelelő ételeket. Egynap egyél ötször keveset és mozogj.
2009. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az elöttem szólokkal.Ezt nem jól csináltad.Hááát,majdnem elsírtam magam,ahogy felfogtam,hogy mennyit is ettél egy nap.Hogy bírtad?Látom az akarterő megvan!Az tök jó,ez a legfontosabb,de tervezd át ezt az étlapot. Sok sikert :)
2009. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig hüledezek,2 joghurt? Anyám :)Egyébként mennyi a cél,hány kilót szeretnél fogyni?
2009. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csoda hogy nem haltál éhen! Torna, torna, torna!!! És egyél, igyál rendesen, mert a szervezeted megbosszulja!
2009. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
91%
Ez szörnyű. És fél év alatt adtam le 18kilót, de soha nem éheztem. Kérd meg a háziorvosod, hogy utaljon be egy menthálhigiénés doktornőhöz. Ő majd segít. Ez hetente/kéthetente 10-15perc. És sokat segít. Am. tenném hozzá, hogy havi 4-5kilónál nem szabad többet fogyni, mert a bőr nem fogja tudni követni. Remélem tudtam segíteni, és ezt a dokit nagyon ajánlom. nekem is bevállt.:)
2009. júl. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
84%
utolsó vagyok. tenném hozzá, hogy egyik ismerősömmel együtt fogyózunk így, csak neki többet kell fognia és régebben kezdte. igaz többet is mozog. minden este rengeteg biciklizés vag futás. ő most tart -40kilónál. úgyhogy hidd el h beválik!
2009. júl. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért döntöttem úgymond a koplalás mellet mert gyors fogyásra lett volna szükségem 1-1,5hónap alatt 8kg minusz.De emellet heti 3x futottam 5km-t.
2009. júl. 18. 07:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Az éhezés nem megoldás!

Sokkal jobb,ha naponta 5x eszel keveset.Felejtsd el a édességeket,cukros üdítőket,tésztaféléket!

Helyette egyél fehérjét(fehér húsok,hal),zöldséget-gyümölcsöt.Mellette mozogj sokat,legjobb ha hetente 3x 45perc aerob mozgás(pl.futás).Ezek mellett az otthoni torna is nagyon fontos:]

Az étkezésre pl:

Reggeli:egy szelet kenyér(lehetőleg ne fehér) felvágott(sonka,szalámi) hozzá paradicsom.

Tízórai:gyümölcs.

Ebéd:Nem túl zsíros étel(bármi lehet),de keveset belőle.És amihez lehet ahhoz csinálj salátát.

Uzsonna:zöldség

Vacsora:egy kis fehér hús + saláta.


Az a lényeg,hogy minél több zöldséget,és gyümölcsöt fogyassz!Mellette fehér húst,halat és tojást is egyél,mert ezek egészségesek!

Ezt a diétát felejtsd el amit most csinálsz!

14/L

2009. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!