Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lépcsőző gép az most izmosít...

A lépcsőző gép az most izmosít vagy fogyaszt?

Figyelt kérdés
Mert sok mindent lehet hallani és én mostmár nem tom hogy mi az igazság. Még mielött valaki irná hogy sok ilyen kérdés van annak üzenem hogy ilyen nincs vagy az én keresőm nem adta ki. KÖszi előre is a válaszokat :D
2010. márc. 15. 21:17
 1/4 anonim válasza:

szia!szóval a lépcsőző gép az olyan hogy izmosodsz és fogysz is egyszerre!Mivel ahogy tréningezel úgy égeted a zsírt és ahogy ég a zsír úgy felszabadulnak az izmaid mivel a rátapadt zsír nem engedte mozogni nem nyúlt rendesen.

remélem segítettem!

2010. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ és milyen sűrűn mennyi ideig kell csinálni hogy az eredmény látszódjon és kb mennyi idő mulva lesz látványos ??
2010. márc. 15. 22:00
 3/4 anonim válasza:
Tapasztalatból írom, hogy mindkettőt. Vagyis fogysz és izmosodsz is egyszerre. Én kb fél év alatt leadtam 10 kilót, úgy hogy eleinte csak keveset, majd többet tapostam, hetente 6 napot és 50-60 percet. Kb 4 hónap után már csak heti 3-szor. Motanában pedig még lustább vagyok, de szép csini lettem és izmos, alig maradt narancsbőr.... Tehát jól érem magam a bőrömben.
2010. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi neked is :D
2010. márc. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!