Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a súlvesztés...

Tudnátok segíteni a súlvesztéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
175 cm és 89 kiló voltam másfél hete. Elkezdtem naponta egy órát jógázni vagy biciklizni és napi 1200-1500 kalóriát ettem ami elég is mert nem vagyok soha éhes. Viszont az a baj hogy másfél hét alatt fogytam 4 kilót és már csak 85 vagyok.de ez szerintem egyátalán nem egészséges. mondják, a nagy súlyfeleslegnél az első kilókat gyorsabban leadják, meg hogy van aki eleve gyorsan fogy de én attól félek, hogy vissza fogom szedni. Vagy ha nem is, végülis életmódváltással csináltam és majdnem 2 hónapig készültem rá attól félek, hogy később lógni fog a bőröm. Most mit csináljak? ez normális? vagy később lelassul a fogyás? és ugye a sportolás mellett most nem az izmaimat égetem el? kérlek segítsetek! 14/L
2015. okt. 11. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sok cukrosat ettél, most pedig nem? Csak mert akkor a CH-val kötődő vizet vesztetted el, amikor felhasználásra került.
2015. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig baromi sok kólát ittam meg csokit és egyéb nyalánkságokat ettem.
2015. okt. 11. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, ennek a zöme bizonyára víz a kevesebb szénhidrát miatt.

Plusz lehet salakanyag veszteség a kevesebb étel miatt...

Rengeteg esetről tudok, ahol simán volt ekkora súlyvesztés akár az első héten. Ha tudod, hogy jó az étrended és nem koplalsz, akkor ne aggódj, hogy egészségtelenül fogysz, illetve persze ha továbbra is nagy lesz a súlyvesztésed, akkor emelj a kalóriabevitelen, de valószínűleg nem lesz ilyen gond :)

2015. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!