Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konditerembe melyik gépeket...

Konditerembe melyik gépeket kell használni, és mennyi idejig, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Nem izmos, hanem karcsú, szálkás szeretnék lenni.És ha naponta mennék egy-két órára mellette néha jógára, aerobicra kb. mennyi idő után fogynék?


61 kg 168cm 19/L


2010. márc. 15. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"naponta mennék egy-két órára mellette néha jógára, aerobicra"


csak viccelsz igaz?

2010. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mert?
2010. márc. 16. 00:42
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha nem izmos akarsz lenni, csak fogyni, akkor maradj az aerobicnál. Ha feltétlenül kísérletezni akarsz a kondival, akkor heti 1-2 alkalommal 40 perc elég lesz. A fogyásnak nem ez a fő "kelléke", hanem az egészséges étrend és a minél több mozgás.
2010. márc. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
első vagyok. És a második válaszolónál a pont. hallgass rá
2010. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Másfél hónapig jártam aerobicra, naponta több órára is, semmi változást nem észleltem magamon. Igaz, nem diétáztam, de sok zöldséget ettem, fehérjét, este már semmit. A konditerembe akkor, ha heti egy - két alkalommal menjek, melyik gépeket használjam? Én a taposógépre, és a futópadra gondoltam. A taposógépről olvastam, hogy fogyaszt és izmosít is. Ezt se használhatom mindennap? Attól félek, hogy izmos, nagy vádlim meg combom lesz :S


köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. márc. 16. 01:41
 6/18 anonim ***** válasza:

Zsírégetésre jó az ellipszis trainer (más szóval sífutógép).

De szerintem a konditeremben is van, akit meg tudsz kérdezni.

Jó a biciklizés is.

2010. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én konditerembe járok 5 éve.A legjobb testedzés!Nekem edző írta meg az edzéstervemet.Van benne kardió meg súlyzós edzés,vegyesen.Ráadásul nagy súlyokkal dolgozom,(pl.100 kilóval vádlizom)és egyáltalán nincs vastag vádlim!Sőt!

65 kilósan kezdtem,most vagyok 50 kiló.És ezt már jó pár éve tartom.

Tehát,nyugodtan csináld!Fogsz tőle fogyni...Sajnos sok a tévhit a testépítéssel kapcsolatban.Beszélj egy edzővel!(minden terembe van,és szívesen segít)

2010. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

attól nem nagyon fogsz fogyni, max a futópadot és hasonlókat használhatod fogyásra


egy testépítő

2010. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Tévhit,hogy csak fogyni fogsz és semmi izom nem lesz rajtad,ugyanis amikor fogysz a zsír egy idő után átalakul izommá,de ettől még vékony leszel!A legfontosabb,az,ha sokat szeretnél fogyni mindenképpen a biciklit,taposót sífutót,ill a futópadot használd és természetesen a legfontosabb az az,hogy nem attól fogsz fogyni,ha ezerrel nyomod,mint egy kis őrült,hanem zsírégető tartományban kell tartanod a pulzusodat,ez minden gépre rá van írva,hogy a korodnak megfelelően mennyi kell,hogy legyen a pulzusszámod!Én aerobic oktató vagyok és ott nem feltétlen tudsz a fogyásra koncentrálni,mert ez óratípustól függ,hogy ki milyet tart viszont a pulzusod jóval magasabb,mint kéne lennie a fogyáshoz ez inkább már erőálló képességre megy!Én a helyedben először kondiznék majd később felváltva mennék aerobikra és terembe,amikor már formálódni szeretnél!Ha minden nap lejársz attól nem fogysz hamarabb viszont a 40 perc heti két alkalommal kevés ugyanis a zsírégetés 20 perc után indul be addig csak izzadsz...
2010. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8.28-as vagyok.

Hm...Akkor én mitől fogytam?Meg a többi lány aki oda jár?

Bár,mint írtam kardiózom is.Bár az a 15 perc kerékpár nem hiszem,hogy sok.

Szerintem lehet fogyni a súlyzós edzéstől is...

2010. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!