Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok ha többnyire csak...

Lefogyhatok ha többnyire csak sonkát meg sajtot eszem +zöldség?

Figyelt kérdés

Egy étkezésre 2-3 szelet csirkemellsonka + 2 szelet sajt + zöldségek felváltva. Néha jobb napokon azért beraknék halkonzervet, roston csirkemellet rizzsel, esetleg reggelire zabkása tejjel. Ez mennyire jó, illetve hatásos étrend? Mit kéne még változtatni? 85 kg vagyok 180 cm magas

Köszi előre.

20/F


2015. okt. 13. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
-persze hogy lefogyhatsz így is ,minél kevesebbet eszel ,annál gyorsabban mennek le a kilóid,
2015. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

hát ha mindennap jobb nap van akkor teljesen jó

apro pontositás ha lehet tonhal konzervet vegyél sos vizben ne olajost az nem jó megdrágább is a zabkását meg vizzel enném

a tejet pedig sose innám a kecske se isza a tehén tejét jó esettbe akkor nekünk se kell a tehénét inni

2015. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 az egyáltalán nem jó dolog ha gyorsan mennek le a kilok heti 1 kg ami jó több nem
2015. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Valami jó tonhalkonzerv-lelőhelyet esetleg konkrét fajtát tudnál ajánlani? Mert csak ilyen heringeset szoktam látni.
2015. okt. 13. 15:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem túl jó terv, ennyitől nem fogsz jóllakni egy-egy étkezéssel, ahhoz túl kevés, nagyobb adag kellene. Másrészről eléggé egyoldalú, hamar meg fogsz undorodni tőle, kell a változatosság, vannak más szárnyasok is, halak is, számtalan elkészítési mód, ott a basmati rizs köretnek stb.
2015. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az ember függö h ki undorodik meg töle én pl május óta eszek nagyábol igy a lidlbe van aszem kék a doboza a olajosnak meg sárga
2015. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, ki mit un meg, van aki napi 2 tojásnál unja a dolgot, én napi 8-nál keveslem :)

Elég változatos ám, amit írt a kérdező, sokkal sivárabb étrendek vannak.


A tej nem az igazi, de attól még fogyhatsz, ha nem tudsz lemondani róla, kérdező.


A fehérje + zsír + zöldség jó kombó, ehetsz tojást is, s ha alapból úgyis kevés a fehérje, akkor plusz zsírt is.

Ha alig van szénhidrát, akkor kell a zsír mint energia, nem ehetsz sokszáz gramm fehérjét. S némi rizsben sincs valami sok kalória... A párom nagyon rizses, de csak néha eszik 30 deka rizst egy nap, ami látszatra sok (főleg az övé, annyi vízzel főzve, amennyit csak felvesz), de kalóriában elég visszafogott, kell mellé sok más is.

2015. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez pl az ennyém:

kb 100g zabpehely

125g csirkemell 40g rizs 150g zöldség

125g csirkemell 80g rizs 150g zöldség

125g csirkemell 80g rizs 150g zöldség

125g csirkemell 40g rizs 150g zöldség

250g túró 1 ativia pile +néha valami halkonzerv, sajt tojás

na ez mennyire sivár? 5 hónapon keresztül

2015. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Látom többen is írjátok a tejet, most már csak rákérdezek, hogy mi a baj vele. ? Ne ilyen házi tejre gondoljatok, hanem 1,5%-os bolti tejre. Annak meg állítólag nincs túl sok köze a rendes tejhez. Nem ragaszkodom hozzá, csak a zabkása finomabb vele számomra.
2015. okt. 13. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nincs sok köze akkor minek? ez az egyik ok a másik a tej cukor ami egy retek dolog nekem elhitted napi 2 liter tejet ittam régen kb viz helyett is azt ittam a másik a zsir egy bögrébe nem sok az a 3g de akkor is ha nagyon nem birod a zab izét vizzel ak tegyél bele valami fehérje turmixot lehet abba is van 3g zsir viszont kapsz mellé 20g fehérjét ami arányaiban már jó
2015. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!