Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok ha többnyire csak...

Lefogyhatok ha többnyire csak sonkát meg sajtot eszem +zöldség?

Figyelt kérdés

Egy étkezésre 2-3 szelet csirkemellsonka + 2 szelet sajt + zöldségek felváltva. Néha jobb napokon azért beraknék halkonzervet, roston csirkemellet rizzsel, esetleg reggelire zabkása tejjel. Ez mennyire jó, illetve hatásos étrend? Mit kéne még változtatni? 85 kg vagyok 180 cm magas

Köszi előre.

20/F


2015. okt. 13. 13:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A fehérjeturmix is jó ötletnek tűnik, én ilyenekkel nem élek, nem tudhatom, viszont kókusztejet vagy még inkább kókuszt is lehet használni a zabkásához. A dió sem rontja el, én mákkal is szeretem...

Nem szeretem a zabot, de sok olajos maggal még számomra is vonzó tud lenni a zabkása (néha a kilengő napjaimon ettem ilyet. igaz, zab nem sok volt benne. de van, aki sok zabbal és kevés kókusszal eszi).

A zabpelyhes rántotta viszont egészen finom, szerintem.

2015. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!