Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok rendes guggolá...

Miért nem tudok rendes guggolást csinál (torna a fenékre, nem a mezei leguggolok bekötni a cipőm féle)? Van egyáltalán hatása így?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok annyira "vízszintesre" lemenni, mint amennyire kéne. Próbálom, de nem megy. Néztem egy csomó videót, próbálom leutánozni, nézem magam tükörben, és nem megy.


Van egyáltalán hatása így? Kb mennyi után kéne éreznem, hogy fárad az izmom? Mert megcsináltam 50-et, és semmit sem érzek.


Sose sportoltam semmit amúgy eddig, ez is csak ilyen kis "izzének van", mert amúgy 40-60 percet kardiozok heti 3-4x.


Úgy tudom, hogy a fenék formálására tökéletesek a különböző guggolások, ezért választottam ezt. Kezdetben a squat challenge-t csinálom, mert mint írtam, sosem sportoltam, és nem akarom tönkrevágni magam azzal, hogy egyből valami hű de brutál dolgot csinálok, hanem fokozatosan szeretném felépíteni az edzést, hogy az izmaim szokják a terhelést.



2015. okt. 17. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor sose sportolsz vagy heti 3-szor 40 percet kardiózol? Mert, ha a második, akkor szerintem van annyi erőnléted, hogy elkezdj kis súlyokkal dolgozni. Többet érsz vele, mint az otthon guggolgatok meg helyben futással.
2015. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
EDDIG sosem sportoltam semmit, nemrég kezdtem heti 3-4x kardiózni.
2015. okt. 17. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Sullyal csináld mélyebbre le nyom és 10 után érzed
2015. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szélesebbre nyitod a lábad, illetve enyhén kiforgatod a bokád mélyebbre enged mint párhuzamosan.

https://www.youtube.com/watch?v=0DG5YtERLhQ&ab_channel=Power..

https://www.youtube.com/watch?v=Hc6TidzqltE&ab_channel=Power..


Persze hogy nem érzed, 50 nem is sok, saját súllyal.

Mondjuk sok minden függ nemtől, kortól, súlytól, előképzettségtől.

2015. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!