Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kellene nekikezdenem?

Hogyan kellene nekikezdenem?

Figyelt kérdés

Helló! A segitségeteket szeretném kérni. 160 cm 57kg lány vagyok. Szeretnék csinosabb lenni. Eddig nem igazán sportoltam semmit, úgyhogy teljesen kezdő vagyok. Abban kérnék tanácsot, hogy milyen mozgásformát végezzek, és hányszor hetente? Tudom, hogy fogyáshoz a kardió a legjobb, viszont sokan mondták már, hogy nincs rajtam felesleg a számok alapján, ezért csak erősitő gyakorlatot csináljak, de félek, hogy, ha erősitő gyakorlatot végzek, akkor pl nagyon vastag lesz a combom. Lehet hülyeség ez az egész, nézzétek el nekem, amint mondtam teljesen kezdő vagyok ebben a témában.


Ilyen az alakom kb(bal oldal): [link]


Ilyesmi a cél : [link]

[link]


Azzal tisztába vagyok, hogy az egész testformálást 70%-ban az étrend teszi ki.



2015. okt. 17. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Némi kósza edzéstől nem fogsz hirtelen megizmosodni, abban biztos lehetsz... El se kezdted, de már az izmoktól félsz? Felesleges.


Én aerob mozgást és súlyzós edzést, tornát is végeznék, minden fontos izomcsoportra.

2015. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sargakapszula.hu ebbe benne van minden ami kell

Én a kardiot totál hanyagolom utálok futni és mikor mi elött el kezdtem az edzést ahhoz a gatyához kelllet övet hordjak most meg kell mert különben le esik pedig vékony voltam és most + 10 kg van rajtam ugy hogy hagyuk h a kardio a legjobb

2015. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem lesz túl vastag a combod a lányok alapból kisebb azok is akik edzenek
2015. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. És milyen gyakorlatokat ajánlotok egy kezdőnek?
2015. okt. 17. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!